Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Ogrodzenie, przez które wszystko widać
Autor Wiadomość
Alanik 

Dołączył: 28 Maj 2017
Posty: 1
Wysłany: 28 Maj 2017, 23:01   Ogrodzenie, przez które wszystko widać

Mam problem, początkowo myślałem nad żywopłotem albo czymś pnącym, ale nie mieliśmy na to koncepcji. Postawiliśmy na tuje, ale póki co nie rozrosły się na tyle żeby zasłonić sąsiednie działki i ulicę. Mamy ogrodzenie z paneli siatkowych tak więc domyślacie się że wszystko widać. Są jeszcze jakieś rozwiązania? Widziałem u niektórych drewniane osłony ale nie przekonuje mnie to, bo jednak szybko się niszczy
 
Kitko 

Dołączyła: 03 Maj 2015
Posty: 20
Wysłany: 19 Czerwiec 2017, 00:30   

Można dodatkowo na ogrodzeniu zamontować taśmy ogrodzeniowe np. dostaniesz w obi czy castoramie, które przeplatasz w ogrodzeniu panelowym między oczkami. W połączeniu z roślinami będzie to nieźle współgrało, a najważniejsze że całkowicie zasłania działkę.
  
 
monina22 

Dołączyła: 29 Lip 2017
Posty: 4
Wysłany: 4 Styczeń 2018, 14:13   

Ja to wole bardziej zbite ze tak powiem ogrodzenie, przecież po to jest. Mam tez z tylu domu siatkę, jednak tam posadziłam wysokie tuje wiec nic kompletnie nie widać co się dzieje na mojej działce. Z przodu jednak chciałabym wymienić na nowe i w końcu sprawić sobie automatyczna bramę.
  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum