Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
jaką kosę wybrać
Autor Wiadomość
niemuflon 

Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 6
Skąd: Jelcz-Laskowice
Wysłany: 1 Styczeń 2010, 11:04   jaką kosę wybrać

chciałbym kupić kosę do amatorskiego użytku przydomowego tylko nie wiem w jakim kierunku patrzeć---kwota do ok. 600-700zł
ile są warte nowe kosy typu: eurotec, texas, al-ko, itp.
czy lepiej szukać używki np. stihl fs 74, 96, 106, 120--są nowsze i starsze modele nie wiem które lepsze

możecie coś poradzić?
pozdrawiam
 
luke-z 
luke-z

Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 236
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 10 Styczeń 2010, 13:53   

Z marketu bałbym się kupowac jakiś konkretny sprzęt, choć często widuje tam kosy Kawasaki (jakim cudem?) Kolega jednak kupił tam kosę "no name" i kosi trzeci sezon, zbytnio o nią nie dbając-jedzie na oliwce Lotos Mixol :-) Z markowych niedroga powinna być Al-ko, albo Alpina. Ta druga produkuje kosy m.in. dla Stigi.
_________________
ASFALT to rodzaj nawierzchni. W Polsce rzadko występujący i w niewielkiej ilości, głównie między dziurami w drodze.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 6 Luty 2010, 13:03   

Tekosy o których wspominasz to made in China,z kosami za 600-700 zł to jest loteria,lepiej
dołóż troche i kup Kawasaki(całą oryginalną Kawasaki) albo Active tylko nie w supermarkecie a w Sklepie gdzie mają serwis
 
luke-z 
luke-z

Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 236
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 10 Luty 2010, 18:22   

Osobiście moge także polecić kosy Solo (silniki Kawasaki), ale to wydatek >1200zł. Czasem nie warto oszczędzać, bo może się to zemścić.
_________________
ASFALT to rodzaj nawierzchni. W Polsce rzadko występujący i w niewielkiej ilości, głównie między dziurami w drodze.
 
Henry58 
serwisant

Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 555
Skąd: skandynawia
Wysłany: 12 Luty 2010, 18:57   

Witam, koledzy mądrze doradzają warto ich posłuchać.
_________________
Henry58
 
ricardo 

Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: 26 Luty 2010, 21:15   

Witam,

Moim zdaniem sprzęt używany możesz kupić wraz z bagażem... problemów:) Kto sprzedaje sprzęt używany jak mu działa i się sprawuje...? Często można spotkać np na allegro używane sprzęty z Niemiec (złom) który Polacy zabierają jak Niemcy wyrzucą . Przykre ale prawdziwe.... Szwagier kiedyś kupił taką kosę ... nie wytrzymała pierwszego koszenia...

Ja kupiłem trzy lata temu kosę HUSAR jestem z niej bardzo zadowolony tnie chaszcze i gałęzie bez żadnego problemu. Praktycznie nie miałem żadnej usterki, kosa husar w granicy 500zł moim zdaniem warto link do strony z ta kosą:
http://www.husar.net.pl/i...id=22&Itemid=11

Pozdrawiam
 
krecik1984 

Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 12
Wysłany: 7 Kwiecień 2010, 06:20   

Najlepiej wejdz na www.alltools.com.pl

Kosy w okolicach 1000zł z silnikiem Hondy lub około 1200-1300zł z silnikami Kawasaki.

Dostaniesz na nie 2 lata gwarancji. Więc bedziesz mógł spać spokojnie. Sprzęt nowy, nieużywany.


AllTOOLS


x800gx35.jpg
Plik ściągnięto 17016 raz(y) 7,5 KB

 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime - Mapa Forum