Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
kosa AL-KO
Autor Wiadomość
robk141 

Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: PL
Wysłany: 31 Maj 2008, 19:06   kosa AL-KO

Mam zamiar kupić kosę tej firmy, 1,3KM za 750PLN lub 1,8KM za 850PLN. Niestety nie wiem nic na temat tej firmy (zkąd są gdzie produkują, itp.) o kosach też nie wiele wiem.
Proszę o opinie i info na temat firmy, z góry dzięki.
 
arkoarek 

Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: mazowsze
Wysłany: 16 Październik 2009, 22:42   

Al-ko to dość dobra firma mam kilka sprzętów tej firmy jestem zadowolony
piła spalinowa ma już 15 lat bez żadnego remontu nawet na 1 świecy od nowości
kosiarkę elektryczną miałem 14 lat raz przewijałem silnikz mojej winy zalałem woda i zaczolem kośić i tak naprawdę jeszcze kosi choć w tym roku kupilem nową i też al-ko
dla mnie wysoka jakość za tą cene
zadna chińszczyzna tyle nie wytrzyma
 
carlosgustaw 

Dołączył: 25 Cze 2013
Posty: 1
Wysłany: 25 Czerwiec 2013, 13:42   nie kupujcie kos ALKO

zdecydowanie odradzam zakup kos spalinowych ALKO, chyba że ktoś chce mieć kosę w serwisie i jeszcze do niej dokładać. Ja mam taką sytuację i sprawa chyba się skończy w sądzie. Mam kosę od roku i problemy od początku najpierw z gaśnięciem, potem z rozruchem. W końcu serwis stwierdził zatarcie silnika, oczywiście nie przyjmował do wiadomości, że to nie z winy użytkownika, więc po wymianie silnika kosa nie pracowała nawet 1 godziny i powtórka z rozrywki kosa nie do uruchomienia. Lokalny serwis w Olecku ma mnie gdzieś nawet nie raczył zadzwonić do przedstawiciela handlowego tej firmy, żeby się jakoś dogadać, a serwis główny trzyma kosę już 3 tydzień i żadnej odpowiedzi z ich strony.
Omijajcie ALKO szerokim łukiem
_________________
Robert
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 25 Czerwiec 2013, 13:52   

kolego kosy al-ko to przyzwoity sprzęt trzeba je tylko dobrze nakarmić ( dobry olej bogata mieszanka )
oczywiście większość tych kos ( a może wszystkie ) to produkt made in china
 
przemas22 

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 3
Wysłany: 25 Czerwiec 2013, 14:46   

Co masz na mysli bogato. Dawac wiecej jak zaleca producent, Usterka ukazuje się nam w sposób zupełnie chaotyczny, nieregularny i nieprzewidywalny.Ten rodzaj uszkodzenia nie jest dla telewizora niebezpieczny, ale z pewnością bardzo denerwujący dla jego użytkownika i z czasem pogłębiający się, aż do stanu, gdy nie można już wykonać żadnego polecenia z pilota, a odbiornik "robi co chce" lub nie pracuje w ogóle. Większość uszkodzeń w sprzęcie tej marki wychwytuje i sygnalizuje dobrze rozwiniętey, wewnętrzny układ zabezpieczeń. Są to zazwyczaj sygnalizacje mało precyzyjne i określające defekt w obszarze całego modułu lub jego części, a czasami wskazującą zupełnie inną lokalizację niż faktyczna. Głównym zadaniem systemu jest ochrona użytkownika, sprzętu, instalacji elektrycznej, sygnałowej i antenowej, i w takiej roli jest on bardzo skuteczny. Odbiornika nie można wtedy włączyć - jeśli pozostaje on w trybie czuwania, obserwujemy miganie diody LED na panelu sterującym pod ekranem. Zdarzają się usterki, które w ogóle nie są zauważalne przez system zabezpieczeń. Należą do nich uszkodzenia np. paneli LCD lub mikroprocesorowych układów sterowania panelem LCD. W tym drugim przypadku możemy zaobserwować zniekształcenia barw treści obrazu, nadmierne rozjaśnienie lub przyciemnienie obrazu, charakterystyczne "komputerowe" granice konturów, czy zaburzenia kontrastu.
Ostatnio zmieniony przez przemas22 7 Listopad 2013, 13:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 25 Czerwiec 2013, 14:53   

to znaczy w przypadku większości kos al-ko 1:25
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum