Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
kosa spalinowa akumulatorowa maly ogrodek 500zl
Autor Wiadomość
xyzet 

Dołączyła: 12 Sie 2016
Posty: 2
  Wysłany: 12 Sierpień 2016, 14:22   kosa spalinowa akumulatorowa maly ogrodek 500zl

Witam serdecznie, przeglądałam juz forum i wiem ze zaraz bedzie gadanie "kobieto za 500zl nie kupisz nic dobrego, dołóż drugie tyle to pogadamy" ale.. Nie chce dokladac.
Juz tlumacze. Za domem mam maly ogródek, ma moze max 10x10m. Zasialiśmy tam trawę, chce postawić córeczce piaskownice huśtawkę itp. Potrzebuje kosy lub podkaszarki zeby raz w czas przyciąć trawę zeby mala nie miała jej po pas.
Ustaliliśmy z mężem budżet max 500zl. Na allegro pelno Demonów ale jakos nas do nich nie ciągnie. Za taka cenę ciężko znaleźć cos fajnego ale trudno.

Zastanawialiśmy sie nad kosami podanymi niżej i proszę o podpowiedź ktora z nich wybrac. Ewentualnie chetnie wezmiemy pod uwagę cos innego ale na pewno nie 2x droższe bo budżet jest jaki jest.

1. Kosa akumulatorowa gardena EasyCut Li18/23R (dobre opinie na ceneo mi sie podoba a dla męża nie bardzo)

2. Kosa spalinowa Agroma Bizon c23 (ktos tu polecał na forum, na Internecie dużo opinii o niej nie znalazlam)

3. Kosa spalinowa NAC BP 520-27-T
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 12 Sierpień 2016, 15:26   

dołóż 50 zł i masz Texasa BCU 430
 
xyzet 

Dołączyła: 12 Sie 2016
Posty: 2
Wysłany: 12 Sierpień 2016, 15:32   

jerzyk napisał/a:
dołóż 50 zł i masz Texasa BCU 430


Dziekuje bardzo :) znalazłam ja za 500zl. Popatrzę jeszcze na Internecie opinie i pokaze ja dla męża jak wróci z pracy
 
Dedal 
Dadal

Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 141
Wysłany: 14 Sierpień 2016, 14:42   

A dlaczego nie myślisz o kosiarce (na prąd np. za 300zł)?
Kosiarka kosi równiutko i zbierze trawę do kosza ... wygląda to bardziej estetycznie niż po koszeniu kosą.
Poza tym odpada kwestia mieszanki paliwowej, żyłek, szelek, osłon ... awarii, napraw ... itp.
 
Pablos 

Imię: Paweł
Dołączył: 01 Kwi 2015
Posty: 3
Wysłany: 31 Sierpień 2016, 12:05   

jerzyk napisał/a:
dołóż 50 zł i masz Texasa BCU 430


Zgadzam się - miałem do czynienia z tą kosą i polecam!
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania - Mapa Forum