Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosa spalinowa Husqvarna 128R
Autor Wiadomość
monte77 

Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 5
Wysłany: 25 Maj 2010, 23:15   Kosa spalinowa Husqvarna 128R

Poszukuje opini na temat tego modelu kosy. Czy ktos posiada moze ten lub podobny model kosy? Moze zaslyszane opinie. Prosze o wszelkie komentarze. Z gory dziekuje!
_________________
/monte77
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2 Czerwiec 2010, 23:47   

Jest to w miarę świeża myśl techniczna Husqvarny różnie może sie sprawować zwłaszcza żę to kosa z niższego przedziału cenowego.
Ogólnie z tymi kosami nowymi Husqvarny to jest tak jak się trafi to latami chodzi nawet jak ktoś nie dba o nią a jak się lipna trafi to ...
 
128 

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: krk
Wysłany: 24 Sierpień 2010, 23:10   

Mam tą kosę używam jej do koszenia 12aro działki, pierwsze dwa koszenia męczyła się strasznie bo była duża trawa teraz jak koszę co tydzień to daje rade nie ma co narzekać. Na skoszenie całej działki potrzebuje 3 zbiorniki paliwa i trochę czasu bo trzeba jej dać czas na ostygnięcie po każdym zbiorniku żeby się nie przegrzała. Jeśli ma ktoś dużo do koszenia lub będzie kosił wysoka trawę to nie polecam jest za słaba, a jeśli trawa jest w miarę niska koszona regularnie lub nie macie potrzeby wykosić całej działki z przerwami tylko na tankowanie nie dając kosie odpocząć to jest to dobry wybór przynajmniej jak dla mnie. Nie wiem jak się tą kosą pracuje z nożem jeszcze nie zakładałem, może na nożu dała by rade w dużej trawie? Jest lekka i poręczna, mając do wyboru mocniejsze kosy ale nie firmowe zdecydowałem się na słabszą ale firmową i jak na razie nie narzekam.
Ostatnio zmieniony przez 128 4 Wrzesień 2010, 19:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 25 Sierpień 2010, 08:24   

To nie jest kosa tylko zabawka,bo co to za sprzęt"Firmowy"którym nie mozna normalnie pracować,a zabawki powinny być sporo tańsze bo dać za coś takiego czapke pieniędzy to nie problem
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
128 

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: krk
Wysłany: 26 Sierpień 2010, 22:04   

Zależy do czego potrzebna jest kosa do koszenia raz w miesiącu łąki czy do systematycznego koszenia trawy wokół domu, nie każdy może wydać 1500-2500zł na dobrą i mocną kose ja w tych pieniądzach nie widziałem nic lepszego może się nie znam ale wolałem kupić husqvarne za 1000zł jak iść do marketu i wydać 200 lub 300 zł mniej kupić jakieś chińskie (2konne) cudo które więcej stoi w serwisie jak pracuje a te 2 konie to ma tylko na tabliczce znamionowej.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga - Mapa Forum