Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
kosa spalinowa zipper zi-mos 145 nie chce odpalić
Autor Wiadomość
zielu41 

Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: 27 Czerwiec 2011, 20:39   kosa spalinowa zipper zi-mos 145 nie chce odpalić

:evil:): kupiłem kosę spalinową zipper zi-mos 145 w BRICO 26.05.2011 roku, kosa chodziła około 2 godzin po czym nie chciała odpalić, oddałem ją spowrotem do sklepu, po miesiącu przysłali mi nową nieużywaną, zmontowałem ją odpaliłem (za 9 razem), mieszanka wg miarki dołączonej do zestawu, tym razem nie zdążyłem nic skosić po czym kosa zgasła i już nie chce odpalić. Przy pierwszej kosie gdy gasła nie było paliwa w wężyku. Tym razem jest ale nie chce odpalić. co może być przyczyną takiego stanu rzeczy, nie chcę jej oddawac do sklepu ponieważ może znowu stracę kolejny miesiąc a i tak nic to nie da. Chcę byc pewny że ja wykonałem wszystko w sposób właściwy, bo czy jest możliwe aby kosa pracowała tylko przez około 10 minut (paliwo ORLEN, olej STIHL do kos oraz pił spalinowych, proporcja mieszaniki 1:25).
 
Adoos 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 39
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 28 Czerwiec 2011, 08:40   

Powód jest taki, że trafiłeś na 2 chińskie buble-na dodatek z marketu, które wiadomo na jakim poziomie mają serwisy i ogólnie specjalistyczne doradztwo....należy mieć nadzieję, że jakoś to ogarną i dasz rade kosić ale czarno to widzę. Temat przerabiany na tym forum z 1000 razy.
_________________
Dziki kapitalizm - sprzedać jak najdrożej jak najtańsze g. kłamiąc przy tym bez zająknięcia
 
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 28 Czerwiec 2011, 17:29   

Nie ludz sie takim sprzętem nie popracujesz kup sobie normalna kose a nie jakiś szmelc
 
grzehu82 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 94
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28 Czerwiec 2011, 18:08   

Ludzie ile jeszcze kupicie tych chińskich kos typu 5KM żeby się nauczyć że są to kosopodobne wyroby, dzięki którym jeśli nie po pierwszym to po następnym koszeniu stracicie pieniądze, czas, nerwy itp.
Proponuję- jeśli masz coś do skoszenia, a masz czas i pojęcie - wypożycz kosę profesjonalną
Jak nie masz czasu - zadzwoń po kosiarza (pokażesz palcem co ma skosić, zapłacisz i nie będziesz się męczył)
Jak masz pieniądze, czas i pojęcie - kup kosę dostosowaną do twojej działki marek dysponujących serwisem: Stihl, Husqvarna, Shindaiwa, Echo, Dolmar, Makita, Kawasaki. Będziesz miał ją na lata.
Dodatkowo jeśli znasz się na technice, lubisz dreszczyk emocji i ryzyko - kup sobie używaną od handalrzy np. na serwisie A...
Czasami idzie ładną sztukę dorwać za niewielkie pieniądze ale trzeba się liczyć że może skończyć się kupnem jakiegoś zreanimowanego padalca.
_________________
gRZEHU
Wolf Garten Scoter SV4
Partner P53-825DWAR
Laweta Toro 483 + B&S 825
Homelite ST 385 i kawałek ogrodu
 
 
zielu41 

Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 2
  Wysłany: 1 Lipiec 2011, 07:21   

oddałem kosę spowrotem do BRICO, facet który przyjmował kosę powiedział mi że jestem pierwszą osobą która przychdzi z reklamacją po raz drugi, że jest to bardzo dobra kosa i on nie wie dlaczego kosa się przegrzewa i sama wyłącza. Reklamacje przyjął i poinformował mnie że serwis ma dwa 14 dni roboczych na naprawę, a może przyślą trzecią kosę. Bo zapomniałem poinformować was że kosa gdy ostygnie to można ją było odpalić, po czym pochodziła bez żadnego obiążenia około 25 minut, po czym sama się wyłączyła, znowu poczekałem około pół godziny odpaliłem i przy koszeniu żyłką przez 15 minut trawy wysokosci 5 cm wyłączyła się. Nie uruchamiałenm jej już powtórnie tylko odwiozłem do BRICO
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi - Mapa Forum