Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowa podkaszarka z Lidla
Autor Wiadomość
etulka 

Dołączyła: 07 Kwi 2015
Posty: 2
Wysłany: 7 Kwiecień 2015, 20:06   Nowa podkaszarka z Lidla

Czy jest ktos w stanie mi doradzic jesli chodzi o nową oferte lidla

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=624

chodzi mi o podkaszarke, szukam kosiarki lub podkaszarki, która bedzie kosztowała do 400 zl i sprawdzi sie na nierównym terenie z ostami . Niestety moj budzet w tym momencie jest mocno ograniczony
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 8 Kwiecień 2015, 09:12   

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, nie kupuj tanich maszyn, bo po pierwsze będziesz słono płacić za ich naprawę, po wtóre, za chwilkę i tak będzie trzeba wydać więcej na kolejne urządzenie.

Niestety tylko bogatych stać na kupowanie tanich maszyn.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
etulka 

Dołączyła: 07 Kwi 2015
Posty: 2
Wysłany: 8 Kwiecień 2015, 09:20   

Wiem, ale w przyszlym sezonie sprawa powinna przedstawiac sie inaczej. W tym nie dam rady przekroczyc 600 zl, nie ma takiej opcji
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 8 Kwiecień 2015, 10:34   

To ma być podkaszarka czy kosiarka? Zaproponuję Ci coś niedrogiego, do czego przynajmniej w razie draki będą części.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
january 

Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 31
Skąd: galicja
Wysłany: 4 Maj 2015, 12:11   

Przed chwilą wróciłem z serwisu gdzie regulowali moją kosę i widziałem tam chiński wynalazek/silnik w kosiarce Huzar, totalny złom po paru latach eksploatacji, naprawa nieopłacalna. Nie polecam tanich sprzętów.
Kupiłem w lidlu pompę odwadniającą, która pracowała może w sumie 15 h i padła, jedyne co w tym było dobre to sposób załatwienia reklamacji(a była 3 letnia) od ręki bez sprawdzania oddali pieniądze. Tylko żeby chciało to coś zepsuć się w okresie gwarancji.
  
 
rustin 

Dołączył: 23 Lis 2013
Posty: 104
Wysłany: 28 Maj 2015, 11:26   

Co prawda dopiero drugi rok użytkuję ale swoje wypaliła i wykosiła, faworyt. Jak Krysiak obiecuje przynajmniej długo części będą dostępne. Na razie była w serwisie z powodu stuków o których pisałem nie dawno.
 
DlaPilarzy.pl 

Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 25
Wysłany: 7 Wrzesień 2015, 16:19   

Moim zdaniem warto dołożyć i zdecydować się na dobry i solidny model Stihla,teraz znajdziesz je w ciekawych promocjach,zerknij na nasza stronę i chętnie pomożemy,doradzimy:)
 
ekosiarz 

Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 8
Wysłany: 14 Wrzesień 2015, 15:36   Re: Nowa podkaszarka z Lidla

etulka napisał/a:
Czy jest ktos w stanie mi doradzic jesli chodzi o nową oferte lidla

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=624

chodzi mi o podkaszarke, szukam kosiarki lub podkaszarki, która bedzie kosztowała do 400 zl i sprawdzi sie na nierównym terenie z ostami . Niestety moj budzet w tym momencie jest mocno ograniczony


Odradzam zakupy marketowe - chyba że świadomie wiesz co kupujesz. Jeśli szukasz podkaszarki to dostaniesz za podobne pieniądze proste ale markowe urządzenia od specjalistycznych firm. Jak dołożysz kilka stówek, to dostaniesz dobrą kose spalinową. Nie kupuj byle czego tylko dlatego że jest tanio.
 
DlaPilarzy.pl 

Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 25
Wysłany: 21 Październik 2015, 12:26   

To fakt,już wiele osób nacięło się na niższe ceny w markecie i tamtejszy sprzęt,narzędzia do ogrodu. Moim zdaniem lepszą opcją jest dołożyć i wybrać coś co przetrwa przez lata i to bezawaryjnie,jak np kosiarki Viking lub Stihl.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 23 Październik 2015, 11:48   

Taaaa jak nikt nie kupi to przetrwa na półce i kilkanaście lat
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum