Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Podkaszarka elektryczna
Autor Wiadomość
ponczo12496glownica 

Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 18
Wysłany: 8 Czerwiec 2010, 19:10   Podkaszarka elektryczna

Witam mam zamiar kupić podkaszarkę elektryczną bo koszenie pod krzakami przy stwarza mi dużo problemów.Nie jest tego terenu dużo więc elektryczna .Czy w ogóle opłaca się takowe urządzenie kupować czy skosi większą trawę.Mam do wydania do 200 zł.Proszę o sensowne propozycję i rady.


BARDZO PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC

[ Dodano: 13 Czerwiec 2010, 18:00 ]
Nowe wieści dzisiaj byłem w dwóch sklepach w jednym koleś do 200 zł zaproponował mi podkaszarkę alko te 450 ktura posiada silnik 450 watowy z wyjściem na dwie żyłki ( słyszałem że to ma znaczenie)a w następnym powiedział że nawet niema co wydawać 200 zł i polecił mi wolfa nie pamiętam jaki model z 250 watowym silnikiem i wyjściem na dwie żyłki bo powiedział że pozostałe są składane w chinach i jest bardzo dużo reklamacji więc proszę pomuszcię mi z tym wyborem bo już sam nie wiem :idea: :idea:
Ostatnio zmieniony przez ponczo12496glownica 12 Czerwiec 2010, 09:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
Kicaj97 

Wiek: 27
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 14
  Wysłany: 2 Lipiec 2010, 14:18   

Ja bym kupił...jak masz mały teren...blisko prąd..
_________________
Przemek
 
 
Makita.Sklep 

Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 25
Wysłany: 9 Lipiec 2010, 21:55   

Jeżeli będziesz sporadycznie podcinał trawę koło murów domu i pod krzewami to czemu nie,taka podkaszarka elektryczna to nie jest duży wydatek,a czasem może okazać się przydatna.
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 11 Lipiec 2010, 07:45   

Najważniejsze, aby zapytać się czy mają jako część zamienną i ile kosztuje głowica tnąca, szpula i pokrywa szpuli, ponieważ większość tego typu sprzętu ma drogie i niedostępne te elementy.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga - Mapa Forum