Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Uszkodzenie silnika Honda GX 35, GY 1,GCAMT -1088556
Autor Wiadomość
jurkrzy 
jurkrzy

Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Lublin
  Wysłany: 18 Wrzesień 2011, 21:16   Uszkodzenie silnika Honda GX 35, GY 1,GCAMT -1088556

Witam, piszę do was pierwszy raz, i o poradę proszę .... Kosa spalinowa Honda (jak sie nie mylę UMK 435) z silnikiem (czterosuwowym OHC) GX 35, GY 1,GCAMT -1088556 - Olej wymieniany 2 razy w sezonie (oryginalny Hondy) od nowości u mnie, dbałem , chuchałem - bo miała być na 20lat i dłużej... wytrzymała 5 lat. :cry:
Objawy:
Przy koszeniu nagle staneła, nie dalo się jej wału przekręcić
Wynik:
Rozpadł sie tlok :shock: dosłownie - rozpadł się na mocowaniu z korbowodem :shock: , w wyniku czego została porysowana powierzchnia komory spalania, wygięty lekko korbowód, no i oczywiście uległ calkowitemu uszkodzeniu tłok.....
Pytanie :
1. czy korbowód można wyprostować?
2. gdzie kupić można tlok, i ile kosztuje korbowód z wałem i tlokiem - jak by się okazalo że korbowodu nie można wyprostować...
3. gdzie tu się poskarżyć na tę kose .... dla mnie jest to bardzo dziwne zjawisko ... raz na miesiąc wyciągana. Pracy miala łącznie jakieś 6 godzin / m-c (nie liczę przerw technologicznych) czyli pewnie jakieś 42 godziny na rok.... albo wada materiału... albo szmelc nie silnik
Ostatnio zmieniony przez jurkrzy 18 Wrzesień 2011, 22:18, w całości zmieniany 3 razy  
 
conri 

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 812
Wysłany: 18 Wrzesień 2011, 22:24   

Napisz do Honda Power opis usterki i zdarzenia i popros o rade co zrobic ze zlomem z ich logo.Czy nie beda sie wstydzic ze na smietniku bedzie zalegal ich produkt, zamiast pracowac na dzialce i robic reklame jakosci,Zaproponuj gratis reklame na You tube pod haslkem Honda engine,
Ostatnio zmieniony przez conri 18 Wrzesień 2011, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime - Mapa Forum