Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Potrzebuje pomocy przy wyborze pilarki
Autor Wiadomość
mysi26pl 

Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 1
Wysłany: 4 Luty 2012, 16:23   Potrzebuje pomocy przy wyborze pilarki

Witam!
Chce kupić piłe spalinową używaną na alledrogo jaka byście mi doradzili tak do max 500, ze stihla lub Husqvarny nie mam pojecia co kupić. Piła ma służyć do ciecia drzewa bali metrowych na klocki (mniejsze kawałki) srednica bali wiadomo od małych do duzych dodam odrazu ze piła z 5 razy do roku bendzie uzywana (wieć rzdako) a dzrzewo ciete to bendzie przeważnie bukowe, dąb i brzoza (koło 6metrów).
Zastanawialem sie nad kupnem:
Stihl MS180 - ale nie wiem czy to dobry wybór
Stihl 032 AV
STIHL 028
STIHL 025
husqarna 240SE
husqarna 444

Co doradzicie ja wybrałem takie modele mogą być inne prosiłbym rzeby wasz wybór był troche uzasadniony przez was bo ja nie mam zielonego poięcia odnośnie pilarek.
Z góry dziekuje za pomoc.
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 7 Luty 2012, 14:25   

Jak kupujesz używkę to w zasadzie spora szansa, że czeka Cię remont generalny. Na rynku wtórnym przeważnie spotykamy maszyny wyeksploatowane. Zakładam, że kupisz legalnie za 500 zł maszynę, na remont dołożysz ok 600 zł. Interes? Moim zdaniem nie.

Stihl MS230 to jest maszyna, którą potrzebujesz. Kosztuje sporo więcej, niż postanowiłeś przeznaczyć, ale masz gwarancję, że to koniec wydatków. U sprzedawcy wynegocjujesz olej, czy pilnik i masz komplet.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 8 Luty 2012, 15:04   

Zgadzam się z kolegą markab wolałbym sobie kupić nową z gwarancją ale nie żadną pilarkopodobną lecz markową maszynę, MS 230 w zupełności wystarcza do prac domowych i do przygotowania drewna do opału. Twój wywór ty wydajesz pieniądze.
 
kordi82 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 39
Wysłany: 11 Luty 2012, 17:42   

Ewentualnie Zenoah G4500 2,9KM. Kupisz ją najtaniej za 1100zł. Fakt że wibracje i wygląd nie powalają ale jest wytrzymała i ma aluminiowy karter.

Ewentualnie tu masz sprawdzonego gościa na allegro który handluje używkami i wiem że szajsu nie sprzedaje.

http://193.23.48.135/list...p?us_id=6049427
Ostatnio zmieniony przez kordi82 11 Luty 2012, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime - Mapa Forum