Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
wybor nozyc do zywoplotu
Autor Wiadomość
Wiewior 

Wiek: 44
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: 13 Czerwiec 2009, 18:30   wybor nozyc do zywoplotu

Witam

Zastanawiam sie nad zakupem nozyc do zywoplotu/formowania bukszpanow.

Poradzcie mi jakie nozyce beda do tego najlepsze , akumulatorowe czy elektryczne ?

Jaki jest czas pracy akumulatorowych nozyc?
czy sa tak wydajne jak elektryczne ?
Czy akumulatorowe radza sobie rownie dobrze z grubymi galazkami jak elektryczne ?

Jesli ktos ma takie nozyce lub cos wie o nich to prosze o pomoc :-)
 
Makita.Sklep 

Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 25
Wysłany: 9 Lipiec 2010, 22:46   

Akumlatorowe radzą sobie tak samo z grubymi gałązkami jak elektryczne,ale są za to mniej wydajne. A ile możesz przeznaczyć na zakup nożyc?
 
Wojtek ogrodnik LM 
architekt krajobrazu

Wiek: 40
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 18
Wysłany: 15 Wrzesień 2010, 10:48   

Witam
Kierując się wyborem nożyc do żywopłotu należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań miedzy innymi : jak duży jest żywopłot,jak często będziesz używał nożyc? itp.
Więcej znajdziesz w poradniku dotyczącym nożyc do żywopłotu
_________________
Pozdrawiam
Wojtek
Ostatnio zmieniony przez Wojtek ogrodnik LM 15 Wrzesień 2010, 10:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 30 Wrzesień 2010, 20:34   

Wydaje mi się kolego, że za dużo proponujesz wejść na stronę LM może sam byś coś poradził, miałem w ręku różne nożyce, żadne jak na razie nie przypadły mi do gustu może po za spalinowymi shindaiwy,
 
pfp76 

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 366
Skąd: Lublin
Wysłany: 1 Październik 2010, 03:40   

Witam! To jest forum na ktorym mozna naprawde uzyskac wiele cennych informacji i porad. Wypowiadaja sie tu fachowcy z branzy i praktycy co niejeden sprzet uzytkowali. I Fajnie! Jasny szlag ,natomiast i ciezka cholera mnie trafia jak wjezdza tu jakis przedstawiciel i w sprytny{ w swoim mniemaniu } sposob usiluje tu usmazyc swoj kotlet!! Bo w ten sposob bezczelnie sie podlacza pod czyjs trud i bezinteresownosc i udajac kogos kto udziela porady reklamuje swoj towar {lub towar swojego "Pana"} Nie ma problemu - uwazam-jesli ktos uprawia reklame w sposob czytelny i oczywisty {czyli pisze lub wyraznie daje do zrozumienia ze TO jest reklama}, to jest uwazam O.K.- w ten sposob poprostu poddaje "swoj" towar pod osad i wymiane opini! Udawanie natomiast Wujka-Dobra-Rada jest WKURZAJACE!!! TROPIC!!! OBNAZAC!!! I PIETNOWAC!!! -takich!
 
smerf_ff 


Wiek: 62
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 22
Skąd: Augustów
Wysłany: 4 Październik 2010, 21:34   

Zdecydowanie popieram pfp76.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum