Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: wargo
16 Czerwiec 2016, 15:15
Mity o golfie
Autor Wiadomość
supergolf 

Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 30 Wrzesień 2015, 14:55   Mity o golfie

Witam
Piszę tu, aby obalić mit związany z golfem, jak również zainteresować was tą dyscypliną sportu. Jednym z największych mitów, jaki pojawia się wokół tego sportu to wydatki, chodzą plotki, iż jest to sport tylko dla ludzi bogatych, a prawdą jest, że roczny koszt gry na polu golfowym to cena 7-dniowego wyjazdu na narty, a pierwsze kije można kupić za kilkaset złoty. Golf jest to sport dla każdego, dzięki niemu kształtuje się nasz charakter, uczy szacunku do innych zawodników. Grając w golfa, trzeba się wykazać zaradnością i pomysłowością, przede wszystkim, kiedy trzeba wybić piłkę z piasku lub wysokiej trawy. Na polu umieszczone są różne przeszkody i trzeba wykazać się dużym rozumem w ich ominięciu. Dzięki tej dyscyplinie nauczysz się pokory i wytrwałości, ponieważ nie da się uzyskać super wyników na początku gry. Potrzeba czasu i zacięcia, aby piłka znalazła się w dołku w kilku uderzeniach.
Jeżeli chcesz się o coś spytać to pisz poniżej a postaram się odpowiedzieć:)
Zapraszam do związku golfistów tutaj: zwiazekgolfistow.pl
 
hihoter 

Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2 Październik 2015, 08:00   

Zawsze chciałem spróbować rozgrywki w golfika;p Jak nauczyć się grać? Ile kosztuje jedna lekcja? warto nabyć sprzęt na start? W jaki sposób znaleźć najbliższe pole golfowe??:))
 
hihoter 

Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2 Październik 2015, 09:01   

W tamtym roku pragnąłem spróbować gry w golfa;p Gdzie najlepiej nauczyć się grać? W jakiej cenie jest lekcja? warto kupić sprzęt na start? W jaki sposób znaleźć W pobliżu pole??:))
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 3 Październik 2015, 16:26   

Masz pola golfowe w Polsce - kwestia skąd jesteś to podpowiem z racji takiej że znam adresy wszystkich czynnych pól golfowych,
 
supergolf 

Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 12 Październik 2015, 12:58   

Zajęcia są od 100 do 300 za godzinę, ale starczy tylko jedna lekcja na rozpoczęcie, następnie wszystkie lekcje masz na ZGP za friko zwiazekgolfistow.pl/trening/lekcje-video.html :) Z początku sprzęt można wypożyczyć na polu golfowym za drobną zapłatą, a kiedy Ci się spodoba, to można nabyć używane kije (osobiście zamawiałem z tej strony:golfaukcje.pl). Najbliższego pola to super poszukać w google;p Natomiast jeżeli masz kłopot to w ZGP Ci pomogą umówić lekcje, rundę itd. (kontakt@zwiazekgolfistow.pl)
 
Holly77
[Usunięty]

Wysłany: 22 Styczeń 2016, 16:21   

Golf jest fajny ale bardzo drogi. Abonament, buty, ciuchy. Trochę sie tego uzbiera.
 
Dekinryn5
[Usunięty]

Wysłany: 22 Styczeń 2016, 17:51   

Wszystko kosztuje. Trzeba się z tym pogodzić.
  
 
jacekcf
[Usunięty]

Wysłany: 23 Styczeń 2016, 13:12   

Dla mnie to troche nudne. Ja wolę pobiegać lub pojeździć na rowerze.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang - Mapa Forum