Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Wycinka drzew pod linią energetyczną
Autor Wiadomość
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 2 Listopad 2014, 13:13   Wycinka drzew pod linią energetyczną

Witam posiadam las od ok 12-13 lat, jest to las tzw. samosiejka nikt go nie siał. Około 7 czy 8 lat temu wymieniali słupy energetyczne na nowe, słupy idą w granicy natomiast linie nad moim lasem. Gdy drzewa podrosły w pobliże samej linii energetyka bez mojej zgody wtargnęła na mój teren i zrobiła prawdziwe spustoszenie w postaci wycinki drzew około 100 drzew brzozowych zostało wyciętych domniemam że miały ponad 10 lat czyli na taką wycinkę bezwzględnie potrzebna jest zgoda. Mam pytanie czy energetyka ma prawo bez mojej zgody i bez pozwolenia dokonywać wycinki drzew rosnących pod linią energetyczną?
 
Henry58 
serwisant

Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 555
Skąd: skandynawia
Wysłany: 2 Listopad 2014, 13:54   

Witam. Nie . Musi miec pozwolenie lub zgode wlasciciela posesji lub dzialki. W powyzszym wypadku nalezy wystosowac pismo do zakladu energetycznego w celu wyjasnienia powyzszej sytuacji oraz wysokosci odszkodowania i zasad wspolpracy w przyszlosci. Dokladnie nalezy opisac dokonane zniszczenia oraz wykonac dokumentacje zdjeciowa .
_________________
Henry58
 
fifmaks2 

Dołączył: 14 Mar 2017
Posty: 3
Wysłany: 14 Marzec 2017, 21:19   

A mi sie wydaje, że takie pozwolenie musi być Przynajmniej teraz jak juz nie ma tej głupiej ustawy o wycince drzew
_________________
vvv
 
Martin 
Invisible Pancake

Imię: Marcin
Wiek: 35
Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 2
Wysłany: 17 Maj 2017, 15:28   

fifmaks2 napisał/a:
A mi sie wydaje, że takie pozwolenie musi być Przynajmniej teraz jak juz nie ma tej głupiej ustawy o wycince drzew


To nie jest wcale takie super z brakiem tej ustawy... W mojej okolicy prze widzimisię ludzi została wycięta masa drzew.
 
Marik 

Imię: Mariusz
Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 2
Wysłany: 18 Maj 2017, 14:07   

Zgadzam sie z tym
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime - Mapa Forum