Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: wargo
23 Luty 2015, 18:20
Czy chcecie moderatora na forum?

czy chcecie moderatora na forum?
tak
100%
 100%  [ 9 ]
nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 3 Maj 2014, 13:25   Czy chcecie moderatora na forum?

W związku z dyskusją powstałą po ostatnich wydarzeniach na forum wpadliśmy na pomysł moderowania tego forum by odpowiednia osoba robiła porządek i by to forum było bardziej funkcjonalne i wygodne dla wszystkich forumowiczów i by niepotrzebne osoby nie robiły zamieszania w postaci reklamowania innych stron i dublowania istniejących wątków
Ostatnio zmieniony przez kamilos 3 Maj 2014, 13:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
operator 

Dołączył: 16 Cze 2013
Posty: 123
Wysłany: 3 Maj 2014, 13:33   

Jestem na tak. Tylko mam taką małą sugestię co do Twojej osoby. Odkąd dostałeś specjalna rangę na forum, zacząłeś się wypowiadać w każdym temacie. Mimo to, że nie jesteś serwisantem, tylko amatorem. Nawet tam gdzie zostało już wszystko powiedziane, dalej powielasz to co jest juz wiadome. To nic osobistego, po prostu rzuciło mi się to w oczy.
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 3 Maj 2014, 13:48   

Co do tego że przyznano mi rangę specjalista od razu wyjaśnijmy sobie nie jestem żadnym specjalistą zresztą ja się nigdzie nie pchałem sam się nawet zdziwiło mnie to że została przypisana mi ta ranga (może mi ją admin zdjąć żeby nie wprowadzać nikogo w błąd )możę uznano mnie jako specjalistę wśród amatorów:) ja wypowiadam się tam gdzie coś wiem chce po prostu komuś dobrze doradzić to czego się dowiedziałem nic więcej to forum traktuje jako hobby jeśli powieliłem coś to naprawdę przepraszam ale nie jest to celowe po prostu omyłkowo mogłem się zapędzić.
Ostatnio zmieniony przez kamilos 3 Maj 2014, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
wargo 
Administrator
Robot nadzorujący

Imię: Wojciech
Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 64
Wysłany: 3 Maj 2014, 13:50   

kamilos napisał/a:
ja wypowiadam się tam gdzie coś wiem
I bardzo dobrze!
 
 
monika 

Imię: monika
Pomogła: 1 raz
Wiek: 49
Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 121
Wysłany: 4 Maj 2014, 16:34   

gratulacje,szkoda tylko że to funkcja społeczna
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 4 Maj 2014, 16:47   

monika napisał/a:
gratulacje,szkoda tylko że to funkcja społeczna

komu gratulujesz moniko?
 
Bumbum 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 49
Wysłany: 4 Październik 2014, 19:03   

Forum jest Ok ......... tylko za dużo bałaganu tu panuje , moze by ktos pogrupował to wszystko na poszczególne rodzaje i typy maszyn :-P
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 27 Październik 2014, 21:05   

Bumbum napisał/a:
Forum jest Ok ......... tylko za dużo bałaganu tu panuje , moze by ktos pogrupował to wszystko na poszczególne rodzaje i typy maszyn :-P


Jako nowy forowicz w Waszym gronie , oceniam, że rzeczywiście jest trochę bałaganu i warto by skusić się o pogrupowanie zagadnień lub chociaż eliminację tych powielanych np. jakoś dziwnie jest rozwiązany dział i temat "osprzęt traktorka". Poza tym dziwne, iż tylko 9 forowiczów brało udział w ocenie, "Czy chcecie moderatora" Pytanie postawione przez admina nie jest zbyt zręczne, albowiem na forum winien być zawsze "gość administracyjny" z uprawnieniami do robienia porządku. To tak na początek. Pozdrowienia dla wszystkich i liczę na pomocne info w przypadku potrzeby.. :-P
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 27 Październik 2014, 22:18   

Próżne nasze nadzieje admin ma nas w nosie...
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 27 Październik 2014, 22:36   

Hehehe, skąd ja to znam :cry: Byłem modem na forum motoryzacyjnym, "Nas Modów" interesowało dobro forum, a Admina "jakby nie" ... , Może dochód z reklam i dopuszczenie do forum firm specjalistycznych miesza w rozumie? Czasami kasa robi swoje .... :roll:
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum