Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Załączniki video
Autor Wiadomość
conri 

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 812
Wysłany: 1 Czerwiec 2014, 17:08   

A gdyby tak wprowadzić możliwosć dodawania załaczników video do postów.
Ułatwiło by to obrazowanie pytań dając możliwosć pełniejszych odpowiedzi na temat a nie "w domysłach".Nawet 2 MB już by dawało satysfakcję .
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 9 Czerwiec 2014, 08:52   

biorąc pod uwagę tempo rozwijania się tego forum nie liczyłbym na to więc zostaje tylko youtube
 
conri 

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 812
Wysłany: 9 Czerwiec 2014, 09:04   

To nie forum to coś na kształt Internetowego Zrzeszenia Serwisantów i Sprzedawców Służących Radami:)
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 31 Październik 2014, 00:24   

conri napisał/a:
To nie forum to coś na kształt Internetowego Zrzeszenia Serwisantów i Sprzedawców Służących Radami:)

Oczekuję porad. Może dobrych, może złych, ale dyskusji... Czytając dotychczasowy dorobek odnoszę wrażenie, że masz Rację. Nie chcę tutaj urazić "podmiotów gospodarczych", ale chyba Oni "opanowali" to forum. Wypowiedzi użytkowników , zwykłych ludzi mających doświadczenie w użytkowaniu danego "sprzętu" są raczej rzadkie. Chociaż z drugiej strony, "wpada" taki jeden z drugim z problemem, uzyskuje poradę i .. tyle go widać.. Czasami i Salomon nie dałby radę odpowiedzieć "dlaczego mamy i jest taki klimat" :-D

Ps. Chociaż "obserwatorów" jest trochę...
  
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 31 Październik 2014, 09:43   

Tornado napisał/a:
Wypowiedzi użytkowników , zwykłych ludzi mających doświadczenie w użytkowaniu danego "sprzętu" są raczej rzadkie. Chociaż z drugiej strony, "wpada" taki jeden z drugim z problemem, uzyskuje poradę i .. tyle go widać.. Czasami i Salomon nie dałby radę odpowiedzieć "dlaczego mamy i jest taki klimat" :-D


Właśnie dotarłeś do sedna, wchodzi osoba potrzebująca pomocy i dostaje ją od zawodowców serwisantów a nie od Józka z garażu który rozbiera silnik młotkiem i przecinakiem.
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 31 Październik 2014, 09:58   

znam mechanika który przeciął gaźnik brzeszczotem bo nie miał pacmana za 30 zł żeby go wyregulować
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 31 Październik 2014, 10:30   

Z tym gaźnikiem, to rozumiem żart :-/ No chyba, że gość leczył się w zakładzie zamkniętym ;-) A, co do udzielania porad przez rzeczywistych fachowców to,... jestem całkowicie za :lol: Słaba aktywność korzystających z forum, to niestety ich ... wola. Wpadają na zasadzie "jak trwoga to do.." Szkoda bo podpowiedzi zwykłych użytkowników, tez mogą wnieść wiele dobrego :-P
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 31 Październik 2014, 10:40   

ja nie jestem fachowcem, ale chętnie się dzielę tym czego się dowiedziałem i nauczyłem.
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 31 Październik 2014, 10:45   

Taki wniosek wysnułem po zapoznaniu się z forum /wpisy/ oraz szybkiej ocenie ilości zarejestrowanych użytkowników i ogólnej aktywności. Nie dotyczy to przecież wszystkich. To tylko takie moje spostrzeżenie :-P
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
  Wysłany: 31 Październik 2014, 12:30   

nie z gaźnikiem wcale nie był to żart tylko jakoś dziwnie po ok roku serwis zniknął :mrgreen:
  
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 31 Październik 2014, 19:21   

No to takie "leczenie" gaźnika winno trafic do 15-tej minuty teleexpresu :lol:
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 6 Listopad 2014, 22:29   

Koledzy troku, jerzyk w/g info ze strony głównej:
"Nasi użytkownicy napisali 17421 postów, tematów 2236
Mamy 2442 zarejestrowanych użytkowników"
Bez problemu można obliczyć, jaka jest średnia "tematów, postów: na 1 użytkownika forum.
Rozumiem, że Ktoś zgłasza się po poradę i ... znika ale, skala jest przeogromna, co potwierdza obserwowana przeze mnie aktywność użytkowników..
Stała ekipa i 1 lub 2 inne osoby.. :mrgreen:
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum