Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
czyzbym zatarl silnik mojej wykaszarki?
Autor Wiadomość
dexiuu 

Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 4
Wysłany: 25 Październik 2013, 17:09   czyzbym zatarl silnik mojej wykaszarki?

Witam, niedawno dokonalem zakupu wykaszarki, poczatkowo pracowala okej jednak dzisiaj ja chyba zatarlem tzn przy odpalaniu wydaje niemily metaliczny dzwiek jak by metal obijal sie o metal, calkowicie inaczej niz wczesniej, dodam ze kilka razy zpalatala mi sie zylka, silnik pracowal a kosa stanela lecz natychmiast wylaczalem sprzet. Czy to jets pewne zatarcie?
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 25 Październik 2013, 19:21   

napisz coś więcej jaka wykaszarka skąd dochodzi ten dźwięk
 
dexiuu 

Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 4
Wysłany: 25 Październik 2013, 20:32   

wykaszarka firmy al-kon (dokaldnej marki nie pamietam a nie mam jej w domu, ani pudelka) dzwiek dochodzi tak jak by z silnika, jest to juz widzialne jak ciagne za linke rozrusznika, inaczej stawia opor i jest inny dzwiek niz wczesniej, tak jak by przeskakuje i slychac to uderzania, Raz udalo mi sie kosiarke odpalic wtedy jak by cos latalo w srodku takie pukanie, trudno to opisac. Ale ewidentnie dzwiek pochodzil z silnika
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 25 Październik 2013, 21:52   

Według mnie jeśli ci się udało raz uruchomić silnik to nie jest zatarty bo zatarty silnik to martwy silnik ale jeśli coś puka to ewidentnie się coś rozsypało w silniku oddaj na samą diagnozę do jakiegoś serwisu lub mechanika i będziesz miał sprawę jasną
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 26 Październik 2013, 08:20   

Nie przejmuj się kolego, raczej nie dzieje się nic złego. Prawdopodobnie, jak przystało na kosy Noname, poodkręcały Ci się śruby, od sprzęgła, od zbiornika paliwa, lub po prostu pękła sprężyna sprzęgła. Polecam wizytę w serwisie, powinno się zamknąć w 100 zł.

Drobna rada: Raczej nie wykłócaj się w serwisie o cenę, bo z tą kosą będziesz ich częstym klientem, więc warto się zaprzyjaźnić. ;-)
_________________
Pozdrawiam
M.
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 26 Październik 2013, 08:35   

kolego kamilos dla twojej wiadomości zatarte silniki też pracują da się je odpalić tylko mocy brakuje a tobie kolego dexiuu polecam wizytę w serwisie tak jak napisał kolega marcin prawdopodobnie pękła spręzyna sprzęgła lub poleciały zabieraki
 
dexiuu 

Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 4
Wysłany: 26 Październik 2013, 09:01   

kosa jest jeszcze na gwarancji, drugie koszenie, nie caly miesiac ma :D Dobrze sie zapowiada... a niby NIEMIECKA jakosc
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 26 Październik 2013, 11:34   

jak jest na gwarncji to nie grzeb tylko zanieś do serwisu wszędzie się zdarzają wadliwe materiały więc może to był przypadek a później będzie dobrze
 
leszek41 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 193
Wysłany: 26 Październik 2013, 16:34   

Po tym co piszesz wnioskuje że to kosa AL-KO . Nie ma w tej firmie żadnych problemów z gwarancjami .
_________________
Najlepszy towar to ten którym się handluje!!!
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum