Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
klopot z zapaleniek kosy spalinowej
Autor Wiadomość
marcin1983r 

Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 3
  Wysłany: 6 Wrzesień 2011, 18:36   klopot z zapaleniek kosy spalinowej

witam mam klopot o odpaleniem prawie nowej kosy GARDEN,chodzila dobrze przy ostatnim koszeniu dzis mnie strasznie rozczarowala,iskra jest,paliwo dochodzi jak wykrece swiece jest cala mokra,w filtrze powietrza zauwazylem benzyne.macie jakies pomysly?nie chce rozkrecac gaznika bo to calkiem nowa kosa.[/center]
 
Agart 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 94
Wysłany: 14 Wrzesień 2011, 20:21   

Niestety ale sądząc po nazwie to nowa chińska kosa. Prawdopodobnie jest to "jednorazówka". Jeżeli świeca jest cała mokra to znaczy, że jest zalana. Odnieś do marketu i niech oni sie martwią. Pewnie dostaniesz nową jeśli ta jest na gwarancji ale będzie takiej samej jakości jak ta. Co tanie w zakupie to drogie w eksploatacji.
_________________
Sprzedaję i serwisuję sprzęt Solo.
Ostatnio zmieniony przez Agart 14 Wrzesień 2011, 20:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
marcin1983r 

Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 3
Wysłany: 16 Wrzesień 2011, 20:16   

dzis zajrzalem do kosy od tamtej pory wogole nie mialem czasu,przeczyscilem gaznik itp,zapalila za 1 pociagnieciem,ale po chwili zgasla i jest tak jak bylo.zauwazylem ze jak zdejme przewod od benzyny ten podawajacy paliwo pali bez zadnego problemu i chodzi az do wypalenia benzyny z gaznika.moze jakies pomysly?
 
Henry58 
serwisant

Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 555
Skąd: skandynawia
Wysłany: 17 Wrzesień 2011, 09:48   

Witam.Zdemontuj gaźnik i zobacz czy nie jest przycięty zawór iglicowy. 8-)
_________________
Henry58
 
piter5 

Imię: Piotr
Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 20
Skąd: Bielawa
Wysłany: 1 Kwiecień 2012, 18:45   

Moja rada taka nie baw się z tym tylko oddaj do marketu ja też kupiłem comparatorka w biedronce i jedno koszenie wytrzymał.Chiński sprzęt i tyle ja liczyłem na cud naprawy ale po miesiącu oddali mi kasę za co kupiłem coś innego co śmiga do dziś.
Też chciałem się bawić i zapewne bym to zrobił gdyby nie opcja naprawy lub zwrotu pieniędzy.
A u Ciebie jest na pewno tak:

Ma trochę paliwa odpala i super chodzi ale i tu dwie opcje:

1: Wypali paliwo zgaśnie

2: Zaciągnie ze zbiornika zgaśnie

A z filtra to kroplami leci paliwo :evil:

Jeśli się uda czego Ci bardzo życzę naprawić sprzęcik za chwile spierniczy się co innego ale to już jak chcesz.
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 5 Kwiecień 2012, 11:59   

tak jak Henry pisze albo membrany masz też do wymiany.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang - Mapa Forum