Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosiarka stuka i glosno pracuje
Autor Wiadomość
karoll 

Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 30 Sierpień 2011, 11:05   Kosiarka stuka i glosno pracuje

Witam.
Otóż: Wczoraj w godzinach po południowych czyli gdzieś 16-17 skończyłem kosić trawnik.Zostawiłem pół baku paliwa na kolejny dzień.
Zostawiłem sobię na dziś trochę trawnika okolo 300m2 chciałem zacząć kosić,chcialem odpalic a Tu dziwie się nie odpala.. ponawiam próby w końcu się zdenerwowałem i zobaczyłem czy jest paliwo ku mojemu zdziwieniu paliwa nie było choc zostawilem sobie na dzis.. Wlalem paliwo wszystko bylo ok.Nadszedl czas na odpalenie odpalilem i na najmniejszych obrotach chodzila jak na najwiekszych a gdy wzielem na najwieksze to z przodu jakis maly dym sie wydostawal i chodzila jak traktor{doslownie} a jakie bylo stukanie.. a smiglo chodzilo bardzo wolno ze bylo mozna obliczyc obroty
Nie wiem czy to mogloby byc przez olej i filtr poniewaz nie czyszcze juz 3 rok ale kiedys jak mialem kosiarke nie czyscilem i 5 lat i bylo dobrze bed e wdzieczny za odpowiedz a i dodam jeszcze ze po okolo 2-3 minutach kosiarka robi sie goraca a pol baku paliwa zlatuje na ziemie po 3 godzinach.
wiecie co to moze byc :?: prosze o szybka odpowiedz

kosiara.jpg
Tak wyglada moja kosiarka moge jak cos wyslac real foto
Plik ściągnięto 323 raz(y) 34,6 KB

 
conri 

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 812
Wysłany: 30 Sierpień 2011, 11:41   

Zdejmij fitr powietrza i zobacz czy nie ma na nim oleju
Popatrz na przewód paliwowy,dolot do bloku silnika.To względem ubytku paliwa,
Silnik wygląda na Tecumesha.Obawiam się pękniętego bloku.A niewymieniany olej mógł przytrzeć wał korbowy.Obejrzyj blok dookoła.
 
karoll 

Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 30 Sierpień 2011, 16:25   

conri napisał/a:
Zdejmij fitr powietrza i zobacz czy nie ma na nim oleju
Popatrz na przewód paliwowy,dolot do bloku silnika.To względem ubytku paliwa,
Silnik wygląda na Tecumesha.Obawiam się pękniętego bloku.A niewymieniany olej mógł przytrzeć wał korbowy.Obejrzyj blok dookoła.
Filtr powietrza masz racje byl normalnie jakby olejem rozlany ale po wymianie nic nie daje tylko ze szybciej chodzi smiglo a dzieki temu coraz glosniej i bardzie dymi olej taakze wymienilem dpadam ze odpadaja problemy z przewodem paliwowym wiec zostaje mi tylko blok silnika zobacze pozniej
Ostatnio zmieniony przez karoll 30 Sierpień 2011, 16:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum