Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomocy Problem z kosiarka Stihl fs100
Autor Wiadomość
Krystian4916 

Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1
Wysłany: 25 Wrzesień 2016, 19:16   Pomocy Problem z kosiarka Stihl fs100

Witam mam kose spalinowa stihl fs100 gdy chciałem ją po miesiącu nieurzytkowania odpalić to odpalila po kilku razach pociagniecia za linke na początku gasla podjąłem kroki regulacji gaźnika i nic nie pomogło następnie wyczyscilem gaznik i jak nacisnolem gaz to nie wchodzila na obroty a po chwili gasla rozebralem silnik aby sprawdzić pierścienie i zawory pierścienie są ok po złożeniu wogole nie odpala i teraz paliwo wydmuchuje z gaźnika od strony filtra powietrza proszę o pomoc z góry dziękuję wszystkim
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 26 Wrzesień 2016, 08:21   

oddaj do serwisu dopóki jest co ratować
 
olaf42 

Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 3
Wysłany: 20 Luty 2017, 08:52   

trochę zła jest ta piła

here
 
Henry58 
serwisant

Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 555
Skąd: skandynawia
Wysłany: 21 Luty 2017, 09:58   

Witam. Kolego trochę namieszałeś z tą kosą. Kosa FS 100 to 4-MiX jeżeli żle złożyłeś zawory i żle ustawiłeś rozrząd to idź do serwisu i nie kombinuj nic więcej tak jak powiedział kolega Jerzyk.
_________________
Henry58
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 27 Luty 2017, 07:07   

Dokładnie jak powyżej teraz nie naprawisz poprzez forum.
To że gasła to to może wystarczyło "rozpedzić" na pół ssania jak długo stała ew mógł gaznik sfiksować i wtedy należy wymienić ba nowy ale teraz jak namieszałeś to.... raczej czekają cię wydatki
 
jjusti18 

Dołączyła: 27 Mar 2017
Posty: 5
Wysłany: 27 Marzec 2017, 12:43   

Hej,
ponieważ, żeby każde urządzenie czy sprzęt działały prawidłowo, należy prawidłowo zadbać o nie. Ostatnio znalazłam świetny preparat- Aerozol techniczny który zapewni idealną czystość, zakonserwuje, uszczelni itp. Jest doskonały w każdym calu, zakupiłam go w sklepie internetowym Handtech. Posiadają bogaty asortyment z fajnymi akcesoriami technicznymi- bardzo przydatnymi.

Sklep interentowy Handtech
 
pfp76 

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 366
Skąd: Lublin
Wysłany: 29 Marzec 2017, 05:12   

-jjusti18- mam łyse opony w traktorku , może wiesz coś na temat "maści protektorowej"?
Wiesz -takiej po której odrasta protektor i przywraca oponie prawidłowy bieżnik .
Napisz koniecznie ,czy mają cos takiego ...
 
sylwekP88 

Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 4
Wysłany: 31 Marzec 2017, 11:33   

Chyba faktycznie problem z ostrzem, a może po zimie sprzęt nie był używany i ma jakiś zastój? Polecam wizytę w serwisie
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania - Mapa Forum