Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Skrzywienie wału
Autor Wiadomość
lxxzioomxxl 

Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 16 Czerwiec 2012, 18:23   Skrzywienie wału

Witam, nie dawno kupiłem kosiarkę spalinową: Partner p56-550 SMDW. Przy dzisiejszym koszeniu najechałem na pieniek który wystawał z ziemi i kosiarka zgasła. po odpaleniu odczuwałem drżenie, więc zajrzałem pod spód i pokręciłem wałem. Jest skrzywiony, lecz moje pytania brzmią następująco:
1. Czy jest możliwość że blok silnika nie został naruszony i da się to naprawić?
2. Jeżeli tak to gdzie dostać taki wał?(proszę o jakieś strony internetowe, kontakty do sklepów...)
3. Jaki byłby tego koszt?
proszę o szybką odpowiedź
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 16 Czerwiec 2012, 22:49   Re: Skrzywienie wału

lxxzioomxxl napisał/a:
Witam, nie dawno kupiłem kosiarkę spalinową: Partner p56-550 SMDW. Przy dzisiejszym koszeniu najechałem na pieniek który wystawał z ziemi i kosiarka zgasła. po odpaleniu odczuwałem drżenie, więc zajrzałem pod spód i pokręciłem wałem. Jest skrzywiony, lecz moje pytania brzmią następująco:
1. Czy jest możliwość że blok silnika nie został naruszony i da się to naprawić?
2. Jeżeli tak to gdzie dostać taki wał?(proszę o jakieś strony internetowe, kontakty do sklepów...)
3. Jaki byłby tego koszt?
proszę o szybką odpowiedź

ad1 Na 90% miska nie uszkodziła się
ad2. Wał się prostuje specjalną prostownica do wałów
Jesli chodzi o wymiane wału to: cena nowego wału + wymiana = nieopłacalna taka naprawa
ad3. To zależy co jest uszkodzone czy tylko skrzywienie wału czy nóz też kwalifikuje się do wymiany z piastą. Cena prostowania to koszt od 120zł w góre.....
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang - Mapa Forum