Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosiarka do 1000 z napędem
Autor Wiadomość
featmilka 

Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 4
Wysłany: 9 Maj 2017, 10:54   Kosiarka do 1000 z napędem

Witam,
szukam kosiarki z napędem do 1000 zł. Kosić będę około 10 arów, miejscami na dość nie równym terenie. Z racji, że to teren po przejściach to znajdą się tam czasem kamienie czy stare korzenie, które sukcesywnie usuwam ale pewnie do ideału to potrwa to z rok.

Wybrałem 2 pasujące mi sprzęty, przy czym nie znam się na nich jakościowo - znam na natomiast osoby, które posiadają kosiarki tej firmy. Z MACALLISTERa korzystam obecnie ale z większej i mocniejszej kosiarki.

1. https://www.castorama.pl/...cm.html#product

2. http://allegro.pl/kosiark...6068802375.html

Czy mogli by Państwo wypowiedzieć się na temat tych sprzętów, ewentualnie zaproponować coś równie wartościowego, byłbym niezmiernie wdzięczny.
  
 
featmilka 

Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 4
Wysłany: 9 Maj 2017, 17:37   

Zdaję sobie sprawę, że to pewnie jest najniższa półka dla kosiarek z napędem, ale być może uda się coś Państwu zaproponować, bądź wyrazić opinie.
 
wimari 

Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13 Maj 2017, 15:59   

Witam. Nie jestem fachowcem i sam się przymierzam do kupna nowej kosiarki. Z tego co wyczytałem to pewnie doradzą kupić Stigę. Sam się zastanawiam czy kupić Stigę czy Al-ko,ceny podobne.Po przeczytaniu kilkunastu postów stwierdziłem,że odpuszczę sobie marketówki
 
featmilka 

Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 4
Wysłany: 15 Maj 2017, 09:54   

Znalazłem jeszcze: VICTUS VS48L65 - niestety nie ma tego nigdzie w okolicy i chyba zamówię z Allegro.
 
wiktor117 

Imię: Wiktor
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2017
Posty: 56
Wysłany: 15 Maj 2017, 16:45   

Moja dobra rada, sprawdź jakich dilerów sprzętu ogrodniczego masz w okolicy i dołóż te parę stówek, albo weź kosiarkę na raty 0% (niektórzy producenci wprowadzili taką promocje). A nie baw się w kupowanie kosiarek przez internet itp. Z tanich sensownych producentów sprzętu o dobrej relacji ceny do jakości masz jeszcze Weibanga i ewentualnie World'a.
 
featmilka 

Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 4
Wysłany: 16 Maj 2017, 11:18   

Wybrałem jednak Al-KO Classic Plus 4.66 SP-A u lokalnego dostawcy.
 
wimari 

Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20 Maj 2017, 09:21   

Też taką kupiłem wczoraj :lol: . Namówił mnie na taką bo stiga ponoć ma gorsze te nowe briggsy. Zapłaciłem 990 zł i dostałem gratis olej na pierwszą wymianę.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum