Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: wargo
2 Maj 2014, 16:19
Identyfikacja traktorka
Autor Wiadomość
Augusto 

Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 13
Wysłany: 31 Październik 2011, 17:03   Identyfikacja traktorka

Witam
Za parę dni jadę oglądać kosiarkę traktorek z silnikiem Kawasaki, mam pytanie czy gdziekolwiek na traktorku lub silniku są wybite numery z których może wynikać rok produkcji traktorka ? Podejrzewam, że w serwisie po numerach pewnie powiedzą coś więcej na ten temat ale czy mogę się dowiedzieć tego na miejscu ? może sprawdzić w internecie ? Jakiekolwiek informacje na temat pochodzenia sprzętu, oczywiście pomijając jego wygląd.

Pozdrawiam
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 1 Listopad 2011, 08:56   

Zazwyczaj numer jest pod siedzeniem mozna po nim dojść do daty produkcji
 
Augusto 

Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 13
Wysłany: 3 Listopad 2011, 20:56   

Dzięki bardzo za odpowiedź, sprzęt wydał się pewny więc kupiłem.
Jest to model AN 5150 K, w związku z czym mam parę pytań:

Na kierownicy brakuje "dekielka", każdy chyba wie o który chodzi, szukam na stronie MTD owej części i znajduje w 2 rodzajach, mały okrągły oraz większy, wyglądający jak kierownica z poduszką powietrzną w samochodzie, nie mam pojęcia który byłby odpowiedni a może jest to część uniwersalna ? Zdjęcia i filmy w sieci nic nie mówią, i tak jutro zadzwonię do dealera ale lepiej wiedzieć ;)

Druga sprawa - odkręciłem noże (2szt) i teraz myślę, jak je przymocować :-( Tzn. w jakim układzie, jeden względem drugiego ?

Prawidłowo tak jak na tym schemacie ? http://www.mtd-serwis.pl/...orki/6227-Noze/

Trzecia sprawa, w schowku pod siedzeniem znalazłem wtyczkę, odpowiednik gniazda zapalniczki samochodowej lecz ta jest o wiele mniejsza - wie ktoś jak się nazywa ten wtyk ? Wiadomo po co umieścił go tam producent, znaczy czy są do tego dedykowane akcesoria ?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)
...Dziękuje
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum