Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Snapper ERXT 2642 RDF
Autor Wiadomość
snurek1 

Imię: snuro
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 6
Wysłany: 16 Październik 2014, 19:56   Snapper ERXT 2642 RDF

Witam. Zamierzam kupić traktorek Snapper ERXT 2642 RDF. Co o nim sądzicie ? Proszę o opinie na temat sprzętu. Koszenia będę miał około 7500m. Pozdrawiam
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 16 Październik 2014, 21:13   

Choć nie wiele słyszałem o tym traktorku i samych użytkowników też jest pewnie nie wielu, ponieważ to nowy model to po jego parametrach i wadze można wywnioskować, że jest to sprzęt trwały i solidny dodatkowo imponuje mi system ręcznej regulacji koszenia co w nowych traktorkach snappera rzadko już się zdarza im mniej elektroniki tym lepiej.
Myślę że na pewno będziesz zadowolony, przeraża mnie jego moc 26km to już jest naprawdę sporo :-P modele traktorków komercyjnych mają tak duże silniki nie wiem czy nie przesadzili z tak dużym silnikiem :-)
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 17 Październik 2014, 08:17   

na 7500m nie potrzebujesz takiej krowy
 
snurek1 

Imię: snuro
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 6
  Wysłany: 17 Październik 2014, 20:56   Snapper ERXT 2642 RDF

jerzyk napisał/a:
na 7500m nie potrzebujesz takiej krowy


heee, a co mi tam, cenę dostałem dobrą, w tej samej mogę dostać np husqvarna cth164t która raczej nie dorównuje snapperowi (obojętnie jakiemu modelowi)

na moim trawniczku za bardzo nie będę miał kręcenia i lawirowania więc według mnie duże będzie lepsze choćby z uwagi na 350 litrowy kosz. A co do spalania benzyny . . . nawet jakby spalił mi o 0,5 - 1 litra więcej od traktorków o mniejszej mocy to i tak będzie się liczyła dla mnie moc
 
operator 

Dołączył: 16 Cze 2013
Posty: 123
Wysłany: 18 Październik 2014, 13:21   

Mam snappera wersje 22km, działam na działce o pow. prawie 1.5 ha, i ta moc jest wystarczająca. Przyczepke pełną drzewa uciągnie, także nie widze sensu kupowania takiej krowy. Rozejrzyj się za mniejszymi modelami.
 
snurek1 

Imię: snuro
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 6
  Wysłany: 18 Październik 2014, 22:27   

operator napisał/a:
Mam snappera wersje 22km, działam na działce o pow. prawie 1.5 ha, i ta moc jest wystarczająca. Przyczepke pełną drzewa uciągnie, także nie widze sensu kupowania takiej krowy. Rozejrzyj się za mniejszymi modelami.


Mówiąc krowa, mówisz chyba o tym samym modelu traktorka (wymiar i waga) co 2642 także różnicy nie widzę oprócz mocy, ale zapas zawsze lepszy niż niedosyt
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 19 Październik 2014, 08:52   

ja powiem tak jeśli ci odpowiada i masz na to pieniądze to bierz moc ci się zawsze przyda jak będziesz chciał coś innego robić oprócz koszenia
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum