Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Stworzenie nowej marki traktorków
Autor Wiadomość
Arek14 
Arek

Imię: Arek
Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 11
Wysłany: 23 Październik 2017, 14:12   Stworzenie nowej marki traktorków

Witam, chciałbym stworzyć w przyszłości własną markę traktorków. Na początek może ze 2 modele, lecz chciałbym żeby były to najlepsze traktorki klasy średniej tak jak polecane tutaj Snappery. Macie jakieś sugestie co do konstrukcji, detali, dodatków które sprawiłyby że traktorki byłyby "lepsze" od konkurencji? :-D
 
Arecki 

Wiek: 54
Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: 24 Październik 2017, 19:43   

Rama profil C ocynk 5 x 10 grubościenny, silnik dwucylindrowy kawasaki, oś przednia odlew, napęd hydrostatyczny sterowanie pedałami, opony przednie 15" tylne 20" , kosisko 100 cm szerokości, dwa noże osadzone na krótkich piastach najlepiej metalowe obudowy żadne chińskie odlewy, zbiornik paliwa min. 10 -15 litrów. Wanna może byc z dobrego sztywnego tworzywa osadzona na ramie. Czujnik tylko jeden załączania kosiska ale przepisy mówią inaczej. Cena maksymalnie 3500 € :mrgreen:
  
 
Arek14 
Arek

Imię: Arek
Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 11
Wysłany: 24 Październik 2017, 20:29   

Co masz na myśli mówiąc o obudowie? Maskę i całą zabudowę traktorka? Z tego co zauważyłem lepiej sprawdza się plastik bo nie rdzewieje po kilku latach ;-)
 
Arecki 

Wiek: 54
Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: 25 Październik 2017, 06:17   

Tak, przez pojęcie obudowa mam na myśli obudowę z tworzywa i pokrywę silnika. Chyba każdy kto ma traktorek prędzej czy później spotkał się z problemami słabej jakości wykonania tych elementów i pęknięć.Na targach przypadła mi do gustu obudowa przykładowo Hondy, Alko.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime - Mapa Forum