Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
WYCIEK OLEJU
Autor Wiadomość
RADAR-C_2007 
Radek

Imię: Radek
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 3
Wysłany: 29 Maj 2016, 20:20   WYCIEK OLEJU

Witam serdecznie :-) . Od kilku sezonów jestem właścicielem traktorka CRAFTSMAN LT1000. Silnik B&S 18 HP na pompie z którym nie mam żadnych problemów. Skrzynia tecumseh peerless mst-206-545c, pracuje płynnie a biegi wskakują pięknie. Ale pojawił się inny problem, z którym powiem szczerze nie wiem jak sobie poradzić. Otóż, mam wyciek oleju ze skrzyni biegów (wycieka przy wałku napędowym na którym mocowane jest tylne lewe koło) poza tym na wałku jest wyczuwalny mały luz góra - dół i delikatnie do środka. Podejrzewam, że za wyciek odpowiedzialny jest jakiś simering ale z skąd ten luz ??? biorę to na logikę i być może uległa zniszczeniu jakaś tulejka - panewka (nie wiem czy coś takiego w ogóle istnieje) Przy kole prawym luz prawie nie występuje i nic nie cieknie. Nie mam pojęcia jak się za to zabrać i czy jestem w stanie sam sobie z tym poradzić. Liczę na Waszą pomoc i cenne wskazówki.
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 29 Maj 2016, 20:24   

wyślij skrzynię do naprawy puki masz co ratować tu masz kontakt http://sklep.maduxx.pl/24...h-skrzyn-biegow
 
RADAR-C_2007 
Radek

Imię: Radek
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 3
Wysłany: 30 Maj 2016, 08:01   

Dziękuję za namiary na tę firmę, dziś spróbuję do nich zadzwonić i coś ustalić poza tym muszę wyciągnąć skrzynię :( dam znać jak sie sprawy potoczą dalej.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum