Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Cieknie z kosiarki
Autor Wiadomość
Mefisto 

Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1
Wysłany: 6 Czerwiec 2015, 14:46   Cieknie z kosiarki

Witam,

Posiadam kosiarkę MTD BOLENS BL 4051 SD ( Ma 4 lata ),przez ten czas chodziła bez żadnych problemów ,jednak ostatnio zapuściłem podwórko i przyszedł czas koszenia ,trawa nie duża max 30 cm. Na początku było spoko kosiła jak burza,mała przerwa podczas koszenia (15 min ) i dalej do pracy... Po ponownym odpaleniu zaczęła kopcić na biało ,myślałem że to wina oleju bo nie był zmieniany 2 senony ( wcześniejszy sezon 2 koszenia wiec chyba się nie zużył ? ),kosiarka została wyłączona i odstawiona do garażu póki nie dostała nowego oleju,2 dni później dostała nowy olej,wszystko dobrze,przestała kopcić ale pojawił się kolejny problem mianowicie zaczęło lecieć paliwo , tak lecieć strumykiem gdy kosiarka stoi na dwóch kołkach ,żeby przestało muszę ją przechylić do tyłu i odczekać jakieś 30 minut,wtedy zapala i gaśnie po ok 30 sekundach ale paliwo cofa się do filtru powietrza,Świeca mokra,filtr mokry. Nie wiem o co tutaj chodzi.
Może ktoś z was będzie znał rozwiązanie ?
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum