Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosiarka "BRIGS-STRATTON - QUANTUM XM-40" (MULTIPO
Autor Wiadomość
grzesiek1 

Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: SZCZECIN
Wysłany: 10 Czerwiec 2010, 19:53   Kosiarka "BRIGS-STRATTON - QUANTUM XM-40" (MULTIPO

Witam , mam drobny problem z kosiarką BRIGS-STRATTON - QUANTUM XM-40 mianowicie nie mogę nigdzie znaleźć na stronach w necie numeru paska klinowego jaki wystepuje w tym też modelu w napędzie kosiarki samojezdnej , poprzedni pasek się zerwał i go wyrzuciłem lecz i tak by mi to nic nie dało gdyż był mocno zniszczony i postrzępiony i nic na nim nie dało się odczytać , proszę o pomoc odnosnie numeru tego też paska oraz może ktoś podpowie mi na jakiej stronie moge znaleźć schemat - instrukcje do tej kosiarki , zaglądałem na stronę producenta " BRIGS-STRATTON " i ku mojemu zdziwieniu ten model o którym tutaj mowa nie jest tam dostepny ( wszystkie tylko nie ta :-) ), dziwne ale prawdziwe.....więc jak nie tam to gdzie? , prosze o podpowiedź odnośnie i schematu - instrukcji , i tego też nr. paska bedę bardzo wdzięczny . Pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: 10 Czerwiec 2010, 20:06 ]
Coś tam sie nie zmieściło :-/ .....oto poprawka i pełna nazwa kosiarki : BRIGS-STRATTON ; QUANTUM XM-40 ; MULTIPOWER-46-4-A
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 10 Czerwiec 2010, 20:40   Re: Kosiarka "BRIGS-STRATTON - QUANTUM XM-40" (MUL

grzesiek1 napisał/a:
Witam , mam drobny problem z kosiarką BRIGS-STRATTON - QUANTUM XM-40 mianowicie nie mogę nigdzie znaleźć na stronach w necie numeru paska klinowego jaki wystepuje w tym też modelu w napędzie kosiarki samojezdnej , poprzedni pasek się zerwał i go wyrzuciłem lecz i tak by mi to nic nie dało gdyż był mocno zniszczony i postrzępiony i nic na nim nie dało się odczytać , proszę o pomoc odnosnie numeru tego też paska oraz może ktoś podpowie mi na jakiej stronie moge znaleźć schemat - instrukcje do tej kosiarki , zaglądałem na stronę producenta " BRIGS-STRATTON " i ku mojemu zdziwieniu ten model o którym tutaj mowa nie jest tam dostepny ( wszystkie tylko nie ta :-) ), dziwne ale prawdziwe.....więc jak nie tam to gdzie? , prosze o podpowiedź odnośnie i schematu - instrukcji , i tego też nr. paska bedę bardzo wdzięczny . Pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: 10 Czerwiec 2010, 20:06 ]
Coś tam sie nie zmieściło :-/ .....oto poprawka i pełna nazwa kosiarki : BRIGS-STRATTON ; QUANTUM XM-40 ; MULTIPOWER-46-4-A


Quantum to model silnik Briggsa.
Podaj nazwę wózka
 
grzesiek1 

Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: SZCZECIN
Wysłany: 10 Czerwiec 2010, 21:11   

nazwa wózka jest podana w tresci : MULTIPOWER 46-4A JESZCZE DODAM NR. SERII : 224699/93

[ Dodano: 10 Czerwiec 2010, 21:25 ]
na silniku natomiast znalazłem jakieś numery:
MODEL : 123802
TYPE : 0414-01
CODE : 92093056
czy to będzie w czymś pomocne nie wiem nie znam się ale podaje bo może jest to jakiś klucz w rozwiazaniu tego problemiku....
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 10 Czerwiec 2010, 21:48   

na necie numeru paska nie znajdziesz. Musisz znalezć adres dystrybutora i tam sie dowiesz.
A na pasku nie ma numeru? Chyba że się wytarł.
Ostatnio zmieniony przez dolek 10 Czerwiec 2010, 21:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
grzesiek1 

Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: SZCZECIN
Wysłany: 10 Czerwiec 2010, 21:55   

dzięki :-D , ale ja też juz przegladałem strony "X" czasu i puszczały mi nie raz nerwy bo nic nie mogłem znaleźć ale może ktoś miał juz doświadczenia z tym też ustrojstwem - a jak nie to będę dalej ją pchał - chcieć wygody to się nie da i zawsze " kłody pod nogi " , albo kupię 10 pasków :lol: i któryś tam może będzie wreszcie pasował ...... pozdrowionka i dzieki śliczne

[ Dodano: 10 Czerwiec 2010, 21:59 ]
Ten stary pasek nie nadawał sie do niczego i mój dzieciak mi go wypieprzył , może i bym metrówką zmierzył i coś by tam z tego może wyszło ale teraz nie ma co zmierzyć:-D

[ Dodano: 12 Czerwiec 2010, 20:43 ]
Witam , doczytałem się na tym swoim złomstwie że "skorupa" po za silnikiem to marka : "SABO" , może to będzie jakieś naprowadzenie na tą zagadkową sytuację
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 14 Czerwiec 2010, 15:58   

I teraz sytuacja ci się wyjaśniła,wejdż sobie na stronę sial-a w szczecinie,a widze że jesteś ze szczecina to u nich wszystko załatwisz
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
Ostatnio zmieniony przez janek38 14 Czerwiec 2010, 15:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang - Mapa Forum