Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosiarka Nac DY164PMB-pytania.
Autor Wiadomość
Lukasz34 

Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 1
Wysłany: 15 Czerwiec 2010, 17:06   Kosiarka Nac DY164PMB-pytania.

Witam

Zakupilem ta kosiarka (wiem chinka - najgorsza ale moja sprawa).Pytanie brzmi mam manetke do ssania na niej jest w jednej pozycji - wajcha do siebie -napis start.W drugiej pozycji maksymalnie od siebie - napis run.Jak mam kosic ? rozumiem ze przechylam do pozycji start jezeli kosiarka jest zimna odpalam a potem ? mam ustawic ta wajche posrodku pomiedzy start a run czy na run ?.Instrukcja milczy na ten temat.Moze ktos ma i wie ?.Narazie pierwsze koszenie bez problemu od strzala zapalila.Jest to moja pierwsza kosiarka spalinowa wiec nie wiem dokladnie jak to sie robi.Czy nie mozna jej przechylac na bok ? olej moze zalac filtr paliwa i gaznik ?.Nawet nie wiem gdzie sie ten gaznik znajduje.Jak wymiane oleju przeporwadzam na bok przekrecam i wylewam wlewem ?.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Lukasz34 15 Czerwiec 2010, 17:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 3 Lipiec 2010, 14:43   Re: Kosiarka Nac DY164PMB-pytania.

Lukasz34 napisał/a:
Witam

Zakupilem ta kosiarka (wiem chinka - najgorsza ale moja sprawa).Pytanie brzmi mam manetke do ssania na niej jest w jednej pozycji - wajcha do siebie -napis start.W drugiej pozycji maksymalnie od siebie - napis run.Jak mam kosic ? rozumiem ze przechylam do pozycji start jezeli kosiarka jest zimna odpalam a potem ? mam ustawic ta wajche posrodku pomiedzy start a run czy na run ?.Instrukcja milczy na ten temat.Moze ktos ma i wie ?.Narazie pierwsze koszenie bez problemu od strzala zapalila.Jest to moja pierwsza kosiarka spalinowa wiec nie wiem dokladnie jak to sie robi.Czy nie mozna jej przechylac na bok ? olej moze zalac filtr paliwa i gaznik ?.Nawet nie wiem gdzie sie ten gaznik znajduje.Jak wymiane oleju przeporwadzam na bok przekrecam i wylewam wlewem ?.

Pozdrawiam


Rzuć fote tej kosiarki to ci powiem dokładnie
 
grzesiekkk 

Dołączył: 10 Wrz 2010
Posty: 4
Wysłany: 10 Wrzesień 2010, 20:02   

Nie cierpię tej firmy. Moim zdaniem produkty NAC-a są badziewiem. Miałem inne kosiarki ale ten wybór był najgorszym jeśli chodzi o sprzęt.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum