Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosiarka Victus Hunter
Autor Wiadomość
Jurek49 

Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 9
Wysłany: 17 Czerwiec 2013, 16:15   Kosiarka Victus Hunter

czy warto ją kupić za około tysia? Cena jest atrakcyjna ale trochę mam piertra jeśli chodzi o ten chiński silnik.
Pozdrawiam Jurek
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 17 Czerwiec 2013, 16:30   

Była już mowa o tych kosiarkach na forum, jak na razie regulacje linek i parę pierdołek a silnik się sprawuje bez zarzutów.
 
monika 

Imię: monika
Pomogła: 1 raz
Wiek: 49
Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 121
Wysłany: 17 Czerwiec 2013, 22:37   

Ja bym raczej odradzała takie tanie zakupy,za psie pieniądze dobrej maszyny nie kupisz,żebyś za jakiś czas nie miał wyrzutów sumienia że kupiłeś byle co,obejrzyj dobrze i porównaj z innymi kosiarkami,wtedy sam zadecydujesz
 
Jurek49 

Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 9
Wysłany: 17 Czerwiec 2013, 23:59   

Masz rację i wspólnie z żoną zdecydowaliśmy się na zakup polskiego Rometa z silnikiem B&S 675.
Jurek
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 18 Czerwiec 2013, 06:39   

polski romet :?: czytaj chińska kosiarka z polskimi napisami
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 19 Czerwiec 2013, 08:12   

Nikt w Polsce nie produkuje kosiarek spalinowych.

Tak samo jak obecnie jest produkowany nowy Junak Czy on jest Polski? NIE
 
Jurek49 

Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 9
Wysłany: 20 Czerwiec 2013, 23:54   

Po zastanowieniu i rozmowie ze sprzedawcą kupiłem jednak Huntera. W rzeczywistości kosiarka ma nawet fajny wygląd.Po pierwszym koszeniu mogę go porównać do raczej popularnego u nas Partnera.Humter jest cięższy i gorzej się nim manewruje wokół klombów.Napęd działa słabo ale przy tak ciężkiej kosiarce to jest coś, za to samo koszenie jest świetne, bezproblemowo poradziła sobie z podobną wysokością trawy bez zająknięcia choć silnik nie pracował na pełnych obrotach.Polecam tę kosiarkę do gęstych trawników przy niezbyt równym terenie.
Jurek
 
monika 

Imię: monika
Pomogła: 1 raz
Wiek: 49
Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 121
Wysłany: 23 Czerwiec 2013, 09:41   

Jurek49 napisał/a:
Po zastanowieniu i rozmowie ze sprzedawcą kupiłem jednak Huntera. W rzeczywistości kosiarka ma nawet fajny wygląd.Po pierwszym koszeniu mogę go porównać do raczej popularnego u nas Partnera.Humter jest cięższy i gorzej się nim manewruje wokół klombów.Napęd działa słabo ale przy tak ciężkiej kosiarce to jest coś, za to samo koszenie jest świetne, bezproblemowo poradziła sobie z podobną wysokością trawy bez zająknięcia choć silnik nie pracował na pełnych obrotach.Polecam tę kosiarkę do gęstych trawników przy niezbyt równym terenie.
Jurek


Napisałeś żę napęd działa słabo ale cieszysz się że w ogóle działa :roll: :roll: :roll:
czyli sprzęt kiepski ale jesteś zadowolony że chociaż kosi,widziałam kosiarki Partnera i osobiście bym nigdy tej Firmy nie kupiła więc jeśli Huntera porównujesz do Partnera to już ci współczuje
 
Jurek49 

Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 9
Wysłany: 23 Czerwiec 2013, 17:32   

monika napisał/a:
Jurek49 napisał/a:
Po zastanowieniu i rozmowie ze sprzedawcą kupiłem jednak Huntera. W rzeczywistości kosiarka ma nawet fajny wygląd.Po pierwszym koszeniu mogę go porównać do raczej popularnego u nas Partnera.Humter jest cięższy i gorzej się nim manewruje wokół klombów.Napęd działa słabo ale przy tak ciężkiej kosiarce to jest coś, za to samo koszenie jest świetne, bezproblemowo poradziła sobie z podobną wysokością trawy bez zająknięcia choć silnik nie pracował na pełnych obrotach.Polecam tę kosiarkę do gęstych trawników przy niezbyt równym terenie.
Jurek


Napisałeś żę napęd działa słabo ale cieszysz się że w ogóle działa :roll: :roll: :roll:
czyli sprzęt kiepski ale jesteś zadowolony że chociaż kosi,widziałam kosiarki Partnera i osobiście bym nigdy tej Firmy nie kupiła więc jeśli Huntera porównujesz do Partnera to już ci współczuje

Partnera mogę porównać do Huntera chociażby ze względu na cenę. Obie kosiarki kosztują około 1 tys. W Partnerze montują już zmodernizowany silnik B&S 550 E , który ma zmieniony wydech. Partner był dobrą kosiarką o słabym sercu. Mając Huntera nie muszę tak spieszyć się z koszeniem, bo wiem ,że ten silnik sobie poradzi nawet z wysoką trawą. Podsumowując teraz mam kosiarkę z centalną regulacją wys. koszenia , napędem nie do końca udanym i bardzo mocnym silnikiem.
Jurek
 
juran9 

Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 2
Wysłany: 21 Czerwiec 2013, 00:10   

Witam serdecznie

proszę o podpowiedź, chce kupić kosiarkę-traktorek za ok. 7000zł. 3 działki razem 0,6ha. Teren raczej równy, bez niespodzianek. Proszę o podpowiedź czy musi to być powyżej 20km czy niekonieczne - czytałem takie komentarze, że zdecydowanie powinien być pow. 20km. Zależy mi przede wszystkim na trwałości i niezawoności, pozdr.
 
monika 

Imię: monika
Pomogła: 1 raz
Wiek: 49
Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 121
Wysłany: 23 Czerwiec 2013, 09:34   

juran9 napisał/a:
Witam serdecznie

proszę o podpowiedź, chce kupić kosiarkę-traktorek za ok. 7000zł. 3 działki razem 0,6ha. Teren raczej równy, bez niespodzianek. Proszę o podpowiedź czy musi to być powyżej 20km czy niekonieczne - czytałem takie komentarze, że zdecydowanie powinien być pow. 20km. Zależy mi przede wszystkim na trwałości i niezawoności, pozdr.


Wcale nie koniecznie musi mieć 20KM,może mieć i mniej ale najlepiej dwa cylindry,za 7tyś nic porządnego nie kupisz,jeszcze nie wiadomo czy chcesz z koszem czy bez kosza bo to jest różnica
 
juran9 

Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 2
Wysłany: 4 Lipiec 2013, 15:22   

zdecydowanie z koszem, ale przeraża mnie cena, za dobry sprzęt grubo ponad 7 tys.!
dzięki za info
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 21 Czerwiec 2013, 16:50   

Zobacz sobie maszyny snapper lub oleo Mac
Ale w tej cenie ciężko będzie coś poradzić, odradzam marketowe macculochy choć robi je husqvarna i inne tego typu
Fajny i niedrogo jest traktorek z verco ale to chińczyk i nie wiem jak z częściami zawsze można jednak sprawdzić u dystrybutora.
 
Ama Poland 
dystrybutor Ariens

Imię: Aleksander
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 281
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24 Czerwiec 2013, 10:03   

Pracowałem na B&S 13,5 KM, ciągałem za sobą zgrzebła o naprawdę dużej masie i nie było problemów. Oczywiście lepiej mieć więcej niż mniej ale słowo "koniecznie" jest absolutnie przesadzone.

Od siebie, bez kosza to polecam:
http://www.amapoland.pl/i...at=183&prod=510
http://www.amapoland.pl/i...at=183&prod=508 (przeklejany)

Od siebie, z koszem:
www.amapoland.pl/index.ph...at=148&prod=465 ale tu przekroczysz 7 tys i to o sporo.
_________________
Dystrybutor Ariens, Agrinova, Trolla, Emiliana Serbatoi
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum