Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
odpalanie nowej kosiarki - problem
Autor Wiadomość
50pln 

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 2
Wysłany: 12 Sierpień 2009, 18:50   odpalanie nowej kosiarki - problem

chcialem zapytac co to moze byc: nie moge odpalic nowej kosiarki.
macham i macham sznurkiem i nic. przeciez powinna odpalic po pierwszych paru razach.
nawet jakby silnik byl zalany to przeciez po parunastu szarpnieciach powinien zaskoczyc.
zeby sie nie wyglupic u sprzedawcy mam cos zrobic? czy poprostu odwiesc ja i juz!

czy mozliwe jest ze zostala zalana olejem? nie bylo mnie jakis czas wiec ktos mogl ja przechylic do przodu. ale wtedy powinna raczej kopcic.

dodam ze od jakiegos czasu ciezko ja bylo odpalic.
Ostatnio zmieniony przez 50pln 12 Sierpień 2009, 19:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
luke-z 
luke-z

Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 236
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 12 Sierpień 2009, 20:48   

A benzynkę lejesz czasami? :-P Wybacz, żarcik. Nalej nowe paliwo, uprzednio zlewając stare. Podpompuj, pociągnij kilka razy i jeśli nie odpali podpompuj jeszcze z 2 razy. Jeśli nadal nic, sprawdź świecę-tak na początek. Jak długo jej używałeś?
_________________
ASFALT to rodzaj nawierzchni. W Polsce rzadko występujący i w niewielkiej ilości, głównie między dziurami w drodze.
 
50pln 

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 2
Wysłany: 12 Sierpień 2009, 22:40   

okolo 8-9 godzin. olej byl zmieniany po 5. juz sie zdazylo ze tracila obroty, tzn. chodzila falowo, to chlop jakies sprezynki poruszal i pochodzila. ale juz od jakiegos czasu ciezko ja bylo odpalic. a teraz to juz odcisku dostalem od pociagania za sznurek. a przeciez powinno palic prawie od razu.

aha! jak popompuje to po odkreceniu swieca mokra, wysusze, wkrece. i pozniej to samo.
Ostatnio zmieniony przez 50pln 12 Sierpień 2009, 22:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
kytof1 

Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 3
Wysłany: 13 Sierpień 2009, 16:18   

Ja mam to samo może ktos pomoże moja Kosa to jest firmy Demon

Kod:
http://www.swistak.pl/a4515610,KOSA-SPALINOWA-PODKASZARKA-3-5KM-2w1-DODATKI-HIT.html
l

Taka jak w linku. I co chwilę sie zalewa świeca i niedaje rady odpalić , a gdy przeczyszcze świecę i wyciągnę węzyki od paliwa to zapali i zgaśnie gdy paliwo które się am znajdowało resztki wypalą , pomóżczcie , co mam zrobić z tym gratem jaki kupiłem -kosy nie polecam
 
luke-z 
luke-z

Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 236
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 13 Sierpień 2009, 19:46   

Problem może być wszędzie (linka, gaźnik, cewka zapłonowa) Po docieraniu silnika zaleca się spr. poprawności pracy, w razie potrzeby regulację. Ale narazie staraj się nic tam nie kręcić. Napisz dokładnie jaka to kosiarka, silnik, ewentualnie prześlij jakieś foto. Moim zdaniem, najlepiej iść do serwisu, bo sprzęt na gwarancji, niech oni się tym zajmią.
_________________
ASFALT to rodzaj nawierzchni. W Polsce rzadko występujący i w niewielkiej ilości, głównie między dziurami w drodze.
 
Korba 

Dołączyła: 24 Mar 2010
Posty: 25
Wysłany: 12 Kwiecień 2010, 12:36   

wkleja instrukcję którą znalazłam w necie na stronie newsweeka ->

[ Dodano: 25 Maj 2010, 00:39 ]
widzę, że temat się już dubluje... użytkownicy nie korzystają z wyszukiwarki tematów na forum

Porada3_PierwszeUruchomienie.jpg
Plik ściągnięto 532 raz(y) 530,14 KB

 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime - Mapa Forum