Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
[Problem] Problem z nową kosą spalinową
Autor Wiadomość
zbyh 
zbyh

Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 2
Wysłany: 19 Lipiec 2011, 22:25   [Problem] Problem z nową kosą spalinową

Witam serdecznie. Kupiłem wczoraj nową kosę spalinową, stara padła a ja potrzebowałem zaraz nowej. Pojechałem do Praktikera i kupiłem jakąś BUDGET BMS 85 ,1,7 KM. Uznałem że do moich potrzeb wystarczy. sprzedawca powiedział ze to to samo co NAC, którego miałem wcześniej 4 lata. Jednak po złożeniu i odpaleniu, strasznie hałasuje, przerywa kopci i nie równo chodzi. Wydaje jakieś metaliczne dzwięki i ma duże drgania. Regulacja gaźnika nic nie daje. Mieszankę dałem troszkę więcej jak 1/50. Co to może być, czy walnięty silnik, czy co? Wiem że to chińszczyzna itd.ale chodzi gożej niż ta stara. Czy jak pujdę do Praktikera to wymienią na inna, czy mogę zrezygnować z zakupu. Proszę o radę, Oczywiście mam paragon. Gwarancja rzekomo 2 lata. Pozdrawiam
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 20 Lipiec 2011, 12:31   

No to jedyne co ci zostało to oddać na gwarancji licz ze i po naprawie nie bedzie wiele lepiej pracowac
 
conri 

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 812
Wysłany: 20 Lipiec 2011, 12:36   

Odstąp od zakupu.Masz prawo do zwrotu.Kup coś co może zaprezentować Ci sprzedawca, czyli sprzęt po tzw przeglądzie zerowym, przygotowującym do sprzedaży i użytkowania .a WIĘC NIE MARKET a lokalny sprzedawca.
Ostatnio zmieniony przez conri 20 Lipiec 2011, 12:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
luke-z 
luke-z

Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 236
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 20 Lipiec 2011, 19:47   

Kolejny poszkodowany przez chiński szajs.
Dlaczego ludzie sugerują się tylko ceną produktu?
_________________
ASFALT to rodzaj nawierzchni. W Polsce rzadko występujący i w niewielkiej ilości, głównie między dziurami w drodze.
 
zbyh 
zbyh

Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 2
Wysłany: 20 Lipiec 2011, 20:48   

Dzisiaj oddałem do Praktikera. Przyjęli jako reklamację z zaznaczeniem ze nie chcę tego towaru z powrotem. Zobaczymy mają 14 dni.
Ostatnio zmieniony przez zbyh 20 Lipiec 2011, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
luke-z 
luke-z

Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 236
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 22 Lipiec 2011, 17:06   

I to była najlepsza decyzja , jaką pan podjął z tym sprzętem.
Naprawdę, warto dopłacić więcej i mieć sprzęt markowy, który powinien służyć,
nie doprowadając nas do szału
_________________
ASFALT to rodzaj nawierzchni. W Polsce rzadko występujący i w niewielkiej ilości, głównie między dziurami w drodze.
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 26 Lipiec 2011, 11:52   

Sam stosunek oleju do paliwa mówi ze jest wykonana z gorszych materiałów od kos firmowych gdzie stosuje sie mieszankę 1:50 wiec stwierdzenie zaraz po zakupie " mi chodzi" jest błędna opinia aby taka wydać sprzet powinien bezawaryjnie pochodzić przynajmniej rok.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania - Mapa Forum