Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
wypadające zabieraki
Autor Wiadomość
Damianz 

Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 6
Wysłany: 13 Maj 2012, 19:40   wypadające zabieraki

Witam.
od pewnego czasu mam problem z rozruchem mojej kosiarki Briggs 6 km ponieważ, co jakis czas wypadaja mi zabieraki na kole linowym od rozrusznika. Kosiarke kupilem w tamtym roku za ktora dalem 1450 zl i po jakims tygodniu koszenia tak zaczelo sie dziać. Oczywiscie gwarancji mi nie uznali bo powiedzieli ze za mocno szarpie. Tylko ze to nie jest moja 1 kosiarka w zyciu i wiem jak zapalac. co moze byc przyczyna tej wady? zalozylem juz nowe kolo linowe bo w tamtym pourywalo mi sie wejscie na zabieraki i w tym tez juz utrącilo. Juz nie wiem co robic, czy kupic nowy rozrusznik czy co. Tylko ze nowy tez troche kosztuje.
za podpowiedzi z góry dziekuje.
pozdrawiam
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 13 Maj 2012, 20:21   

A czy podczas odpalania szarpie za linkę rozrusznika ?
 
Damianz 

Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 6
Wysłany: 14 Maj 2012, 04:19   

nie wlasnie nie szarpie. wszystko normalnie. zabieraki wychodza i chowaja sie tylko od czasu do czasu wypadna, tak jakby za duzo luzu tam mialy. Bylem z nia juz w serwisie zrobili ,,niby,, ale dalej wypadaja.
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 14 Maj 2012, 07:43   

w takim razie masz zużyte koło nawojowe rozrusznika. Samo ono się raczej nie uszkodziło musisz mieć albo popękaną obudowę rozrusznika, albo brakowało srub mocujących obudowę, albo masz wpust ustalający na kole magnesowym ścięty przez co masz przestawiony zapłon a co za tym idzie kosiarka ciężko pali bądż odbija w drugą stronę co mogło uszkodzić koło nawojowe.
Ostatnio zmieniony przez dolek 14 Maj 2012, 07:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
Damianz 

Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 6
Wysłany: 14 Maj 2012, 15:21   

obudowa raczej dobra , sruby raczej tez wszystkie podokrecane. Postaram sie w najblizszym czasie zobaczyc ten wpust. Dziekuje bardzo za podpowiedzi.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum