Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: wargo
12 Sierpień 2010, 14:51
Zakup kosiarki traktorka
Autor Wiadomość
stahura 

Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: 1 Lipiec 2008, 18:14   Zakup kosiarki traktorka

Witam

Od pewnego czasu noszę się z zamiarem kupna kosiarki traktorka. Do tej pory używałem zwykłej kosiarki spalinowej, samobieżnej z silnikiem B&S Quantum 50 ale mimo regularnego serwisu zaczęła się psuć. Łączna powierzchnia trawnika to niewiele ponad 2000m kwadratowych więc kupno kolejnej samobieżnej zdecydowanie odpada, nie chcę się męczyć... Teren jest równy. Traktorek musi mieć kosz na trawę. Przeglądałem oferty w supermarketach w kategorii do 5000zł i znalazłby się kilka godnych kupna ale z supermarketami różnie bywa więc wolałbym tam nie kupować. Proszę o radę czym mam się kierować przy kupnie, jaki wybrać silnik, może jakieś sprawdzone (w tej cenie) marki, modele traktorków, może coś ze sprzętu używanego w dobrym stanie.

Dzięki :-)
 
buchi86 

Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Małopolska
Wysłany: 27 Sierpień 2008, 16:21   

Dołanczam się do tego pytania i usilnie prosze o porade.
 
Michał76 

Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 25
Skąd: mazowsze
Wysłany: 27 Sierpień 2008, 23:53   

W tej cenie nic ciekawego nie znajdziesz a w szczególności z koszem
można by było cos znaleźć za ok 7-8 tyś ale ciekawe rzeczy rozpoczynają się od 10 tyś
- jeżeli chodzi o nowe co do używanych lub z gieldy i allegro - to nie zawracaj sobie głowy jak nie chcesz mieć problemu
szukaj MTD, Stiga, YardMan, Gutbrod, Honda,
nie zawracaj sobie głowy Murrayem, craftsmanem, i partnerem - bo będziesz miał tylko problem ze znalezieniem serwisu autoryzowanego i oryginalnymi częściami zamiennymi

za ok 5 tyś mozesz kupić najmniejszy traktorek MTD Spider 76RD z koszem
jednonożowy 13,5Hp tecumsech przekładnia mechaniczna i na twoje 2000m może być
zaletą tego traktorka jest wentylator zamontowany na nożu - powoduje lepsze zawirowania w decku - działa jak odkurzacz na jesieni mozesz zebrać liście z trawnika

za ok4 tyś zł masz Castel Garden (Stiga GGP) jest w Obi za 4 tyś zł ale ma chiński silnik który jeszcze dobrze nie przyjął się w Polsce - spore ryzyko zakupu
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum