Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Glebogryzarka+kosiarka listwowa
Autor Wiadomość
jurekg 

Imię: jurekg
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 32
Wysłany: 25 Lipiec 2010, 17:07   Glebogryzarka+kosiarka listwowa

Generalnie chodzi mi o jakiś mikrociągnik jednoosiowy, który mógłby współpracować z kosiarką listwową i glebogryzarką.

Rozglądam się po allegro i uwagę moją zwrócił ciągniczek honda f800.
Mocowo chyba ok, nie wiem tylko, czy można podpiąć pod niego kosiarkę, a jeśłi tak, to czy to musi być kosiarka listwowa hondy, czy spasuje każda inna?
Czy mieliście do czynienia z tym ciągniczkiem i czy wart jest zainteresowania?
A może macie inne jakieś propozycje?
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 26 Lipiec 2010, 18:59   

Taki traktorek jednoosiowy powinien mieć WOM do osprzętu tym bym się sugerował, ponieważ do wałka podepniesz właśnie kosiarkę i glebę,
 
jurekg 

Imię: jurekg
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 32
Wysłany: 27 Lipiec 2010, 06:57   

Ten WOM to wałek zdawczy?
A orientujesz się może, czy pod ten wałek bądą pasowały każde kosiarki listwowe (innych producentów), czy tez bedę musiał szukać listwówki Hondy?
Co do glebogryzarki, to w tym ciągniczku zdejmuje się chyba koła z osiami i zakłada w to miejsce noże, choć być może można do tego WOM przymocować glebogryzarkę innej konstrukcji, która będzie jakby- za- ciągniczkiem?
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 28 Lipiec 2010, 19:12   

Raczej wątpię aby pasowały, wałek odbioru mocy może mieć inną średnicę i ilość wielowypustów, zapoznaj się z ofertą osprzętu do tej hondy i przy okazji zobacz inny sprzęt np. Texas jednoosiowe co prawda chińskie ale nawet dobre (www.krysiak.pl) możesz też zobaczyć Bertolini - w zasadzie nowość na rynku ale są też solidne (www.victus.pl)
Patrz zawsze na możliwość zakupu części zamiennych a nie na cenę bo jak ci się zepsuje nawet ten ciut tańszy a nie będziesz mógł kupić części to ja bym się w d....e ugryzł ;-)
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum