Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: wargo
5 Luty 2015, 15:57
Barthos, sklep (2499)
Autor Wiadomość
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 12 Styczeń 2015, 12:08   

No tego jeszcze nie grali żeby konkurencyjne forum po zadymie na czacie umieściło sobie jeszcze legalnie i bez sprzeciwu admina link do własnego sklepu i forum.

ADMIN A ty śpisz??????
 
LesNySaMuraii 

Wiek: 32
Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 2
Skąd: Suchy Las
Wysłany: 12 Styczeń 2015, 12:10   

Mówiłem ,że przepłacony:)!
 
 
Moreno 

Imię: Damian
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 206
Wysłany: 12 Styczeń 2015, 12:12   

Barthos napisał/a:
Zapraszam do sklepu internetowego ;-) serwis-on.pl (...)

Oj masz koleś tupet :evil:
Spadaj do siebie realizować swoją politykę na pilarzach :!:
  
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 12 Styczeń 2015, 12:31   

Poczucia godności zero, żenada............. :evil:
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 12 Styczeń 2015, 13:34   

ale darmowa reklama + pozycjonowanie jest :evil:
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 12 Styczeń 2015, 17:49   

zastanawiam się czy autor tej reklamy posiada chociaż trochę honoru... :roll:
ale odpowiedz jest chyba prosta :-/
  
 
Barthos 
Husqvarna Online

Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 23
Skąd: Internet
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 16:19   

Złamałem regulamin? raczej nie ...
Napisałem coś niezgodnego z prawdą ? raczej nie ... to jest dział sklepy internetowe ?
Andrzeju ja tu nie widzę reklamy żadnego forum.
Inne reklamy prócz kilku ( zatwierdzone przez "ojca dyrektora" ) "jedynie" słusznych tez znikną ?
Nie będę wchodził w niczemu niesłużące dyskusje co do honoru ale zainteresowani raczej widzą o co chodzi ;-)
 
 
wargo 
Administrator
Robot nadzorujący

Imię: Wojciech
Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 64
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 16:32   

Temat znajduje się w odpowiednim dziale i nie ma znaczenia kto go założył i kto jest właścicielem serwisu.
 
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 16:42   

wargo napisał/a:
Temat znajduje się w odpowiednim dziale i nie ma znaczenia kto go założył i kto jest właścicielem serwisu.


Rób tak dalej, a będziesz miał tutaj samych łebków z pilarzy, bo mnie się przestaje tutaj podobać i z tego co wiem nie tylko mnie. Zamiast nas poprzeć to stajesz po stronie wroga, wielkie brawa dla ciebie, ciekawe co zrobisz jak ci rozwalą to forum, a może ty jesteś jednym z nich?, nic mnie już mnie nie zdziwi. :evil:
 
Moreno 

Imię: Damian
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 206
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 16:45   

Nie no to jest niedorzeczne.
Wargo, z całym szacunkiem, ale weź nie pierdol, że nie ma znaczenia kto założył temat.
 
wargo 
Administrator
Robot nadzorujący

Imię: Wojciech
Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 64
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 16:48   

Znowu zaczynacie?! :evil:
 
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 16:49   

W Swoim profilu dopisałeś "robot nadzorujący" - trafny wpis, gdyż zachowujesz się jak robot, zwłaszcza starej generacji..
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 16:50   

Moja rada posłuchaj ludzi co piszą bo chyba jak wiele osób pisze to mylić sie nie może
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:03   

prawda jest taka, że wargo może to są okrutne słowa, ale nie nadajesz się kompletnie na administratora i ten który ci forum powierzył popełnił wielki błąd.
 
Moreno 

Imię: Damian
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 206
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:06   

Dobra Panowie, nie ma co dłużej drążyć wątku. Dla Wargo te forum jest jak każdy inny adres do zarządzania, więc nie ma co strzępić sobie języka bo on i tak nie zmieni swojego podejścia do sprawy.

Konkurencja będzie nas zżerała od środka jak pasożyt, a Administrator będzie stał i sie głupio uśmiechał, że wszystko jest ok.
 
Moreno 

Imię: Damian
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 206
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:10   

Ahaaaa, takie działania robisz - wymazywanie postów?
Co, PRAWDA W OCZY KOLE ???
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:14   

kamilos napisał/a:
prawda jest taka, że wargo może to są okrutne słowa, ale nie nadajesz się kompletnie na administratora i ten który ci forum powierzył popełnił wielki błąd.

Zgadzam się z tymi słowami. Ponadto jeszcze gorsze jest to, że działasz na jego szkodę !!!
 
wargo 
Administrator
Robot nadzorujący

Imię: Wojciech
Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 64
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:16   

troku napisał/a:
No tego jeszcze nie grali żeby konkurencyjne forum po zadymie na czacie umieściło sobie jeszcze legalnie i bez sprzeciwu admina link do własnego sklepu i forum.

ADMIN A ty śpisz??????
Coś się nie podoba?
http://e-kosiarki.net/top...emak-vt1650.htm
 
 
LesNySaMuraii 

Wiek: 32
Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 2
Skąd: Suchy Las
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:20   

Pewnie ,że sie nie podoba:) właź dalej w dupe bartusiowi:)
 
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:22   

wargo napisał/a:
Coś się nie podoba?
http://e-kosiarki.net/top...emak-vt1650.htm

Przecież wyraźnie zostało sprecyzowane w/w wpisach, co się nie podoba i jest ze szkodą dla tego forum..
 
Moreno 

Imię: Damian
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 206
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:22   

Leśny... krótko, mocno i dobrze powiedziane.
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:25   

tu nawet nie chodzi tylko o tą sprawę ale o masę innych, twoja nieporadność się kumuluje cały czas
  
 
wargo 
Administrator
Robot nadzorujący

Imię: Wojciech
Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 64
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:27   

kamilos napisał/a:
tu nawet nie chodzi tylko o tą sprawę ale o masę innych, twoja nieporadność się kumuluje cały czas
Jak nie o tą to nie piszcie nie na temat!
 
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:32   

Szkoda człowieku z tobą dyskusje jakiekolwiek prowadzić jesteś nieprzemakalny.
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:35   

wargo napisał/a:
kamilos napisał/a:
tu nawet nie chodzi tylko o tą sprawę ale o masę innych, twoja nieporadność się kumuluje cały czas
Jak nie o tą to nie piszcie nie na temat!

Kolego Wargo, proszę czytaj ze zrozumieniem. Kamilos napisał wyraźnie, że "Twoja nieporadność się kumuluje cały czas".
Ewidentnie nie potrafisz wyciągnąć stosownych wniosków z przedstawianych Ci uwag. Przykre.
 
wargo 
Administrator
Robot nadzorujący

Imię: Wojciech
Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 64
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:45   

Nieporadnością nazywacie że nie pozwalam wam na przejęcie władzy na forum (szczególnie przez Kamilosa).
 
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:49   

wargo napisał/a:
Nieporadnością nazywacie że nie pozwalam wam na przejęcie władzy na forum (szczególnie przez Kamilosa).

Ewidentnie i totalnie się nie rozumiemy. O przejęciu władzy na forum nikt nie pisał /i chyba nie myślał/, w skrócie chodzi o pewne zasady jakimi każde forum winno się kierować, czego tutaj brak.. :cry:
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 17:49   

Mnie władza nie interesuje, równie dobrze dla mnie może być admniem Tornado, Moreno czy ktoś inny kompetentny, mnie tylko chodzi o dobro tego forum jeśli w ogóle wiesz o czym mówię, zresztą my tu o takiej władzy nigdy nie rozmawialiśmy tylko o tym byś zatwierdził moderatora, a ty tu tera kota ogonem odwracasz.
 
Bumbum 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 49
Wysłany: 13 Styczeń 2015, 23:55   

Pax między chrześcijany .......... to mówię wam ja , szpec od fermentu :-P a tak na marginesie do forum temu forum to bardzo daleka droga ( ogólny bajzel ) , a to że chłopaki mają jakiś pomysł i chcą uporządkować to i owo to chyba nic złego ... no chyba że jesteśmy tu grupą nie pożądaną i mamy sobie pójść , a to że ktoś zamieszcza link do sklepu z szajsem jest mi całkowicie obojętne ..... bo każdy kto ma troszkę rozeznania na rynku kupi produkt markowy a nie chińskie podróby... A w temacie moderatora są tu lepsze kandydatury jak Kamil ...... ( z całym szacunkiem dla niego ) tak że szanowny adminie nie zarzucaj mu tego ....... ogólnie cel został osiągnięty i teraz niektórzy kwiczą z zachwytu nad własną pomysłowością :-D Pozdrawiam wszystkich : Janusz
 
Bumbum 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 49
  Wysłany: 14 Styczeń 2015, 00:13   

Barthos napisał/a:
Złamałem regulamin? raczej nie ...
Napisałem coś niezgodnego z prawdą ? raczej nie ... to jest dział sklepy internetowe ?
Andrzeju ja tu nie widzę reklamy żadnego forum.
Inne reklamy prócz kilku ( zatwierdzone przez "ojca dyrektora" ) "jedynie" słusznych tez znikną ?
Nie będę wchodził w niczemu niesłużące dyskusje co do honoru ale zainteresowani raczej widzą o co chodzi ;-)
Masz rację Barku..... tu nie ma reklamować i wchodzić w dyskusje .... przecież pilarz niewiele ma wspólnego z pilarzem, drwalem .......... to raczej przedstawia wartość zużytej rolki papieru toaletowego a dlaczego to chyba sam dobrze wiesz ... a ja nie wiesz to na pewno ja uświadamiał Cię nie będę.
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 14 Styczeń 2015, 00:21   

Wargo, przemyśl te słowa " ogólnie cel został osiągnięty i teraz niektórzy kwiczą z zachwytu nad własną pomysłowością" - napisane przez Bumbum , może teraz coś Cię Oświeci?!
 
operator 

Dołączył: 16 Cze 2013
Posty: 123
Wysłany: 14 Styczeń 2015, 01:24   

Parodia. Po prostu przestańcie się logować i może administrator zda sobię sprawę, kto tworzy forum. LUDZIE!! A NIE ADMINISTRATOR Z WYBUJAŁYM EGO. Szkoda, że tego jeszcze nie zrozumiałeś, Panowie chcą tutaj uporządkować sprawy, a ty panicznie boisz się uj wie czego.

Strata czasu na przesiadywanie tutaj, bo czytając te brednie ręce opadają. Ja się żegnam z Wami Panowie, którzy czynnie bierzecie udział w życiu forum, a nie tylko jak administrator wchodzicie, żeby stwarzać problemy.

Pozdrawiam.
 
Ama Poland 
dystrybutor Ariens

Imię: Aleksander
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 281
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14 Styczeń 2015, 09:26   

wargo napisał/a:
Nieporadnością nazywacie że nie pozwalam wam na przejęcie władzy na forum (szczególnie przez Kamilosa).


Przejęcie władzy? :shock: O czym Ty piszesz? My chcemy moderatora a nie administratora! Jeszcze mi powiesz, że wietrzysz spisek z naszej strony! :lol: :lol: Jeśli od początku działasz tak ze względu na obawę przed przejęciem forum to... hehehe :lol:
Obawianie się wrogów, których nie ma nazywa się paranoją!
_________________
Dystrybutor Ariens, Agrinova, Trolla, Emiliana Serbatoi
 
Bumbum 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 49
Wysłany: 14 Styczeń 2015, 09:49   

operator napisał/a:
Parodia. Po prostu przestańcie się logować i może administrator zda sobię sprawę, kto tworzy forum. LUDZIE!! A NIE ADMINISTRATOR Z WYBUJAŁYM EGO. Szkoda, że tego jeszcze nie zrozumiałeś, Panowie chcą tutaj uporządkować sprawy, a ty panicznie boisz się uj wie czego.

Strata czasu na przesiadywanie tutaj, bo czytając te brednie ręce opadają. Ja się żegnam z Wami Panowie, którzy czynnie bierzecie udział w życiu forum, a nie tylko jak administrator wchodzicie, żeby stwarzać problemy.

Pozdrawiam.
Masz 100 % racji to ludzie tworzą forum i bez nich nie ma niczego.
 
Ama Poland 
dystrybutor Ariens

Imię: Aleksander
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 281
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14 Styczeń 2015, 10:03   

Dwa posty na raz? Oj drażnisz admina! Nie za ostro? Jeszcze będzie musiał się podjąć usunięcia jednego ;-)
_________________
Dystrybutor Ariens, Agrinova, Trolla, Emiliana Serbatoi
 
Bumbum 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 49
Wysłany: 14 Styczeń 2015, 10:22   

Sorki , pomyłka . Masz bardzo dobry pomysł :idea: Każdy sprząta po sobie :-P
 
Ama Poland 
dystrybutor Ariens

Imię: Aleksander
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 281
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14 Styczeń 2015, 14:04   

Ehh... miałem nadzieję, że zostawisz go :) Zobaczylibyśmy, jaki admin ma czas reakcji... i czy w ogóle ;)
_________________
Dystrybutor Ariens, Agrinova, Trolla, Emiliana Serbatoi
 
Bumbum 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 49
Wysłany: 14 Styczeń 2015, 23:25   

Reaguje jak błyskawica :-P szkoda tylko że na wszystko :lol: :lol:
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 15 Styczeń 2015, 00:14   

Wszystko to za chwilę skasuje.. :lol: Jako niewygodne :-P
 
monika 

Imię: monika
Pomogła: 1 raz
Wiek: 49
Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 121
Wysłany: 17 Styczeń 2015, 18:04   

Moreno napisał/a:
Barthos napisał/a:
Zapraszam do sklepu internetowego ;-) serwis-on.pl (...)

Oj masz koleś tupet :evil:
Spadaj do siebie realizować swoją politykę na pilarzach :!:


Masz rację,najlepiej jakby tylko troku mógł dawać linki i reklamować ich Firmowy sklep jak i również jeden sklep internetowy mocno widać zaprzyjażniony a reszta nie powinna mieć żadnego innego zdania od niego,ja to rozumiem jak walka o klienta na całego tylko na całe szczęście aż tak głupia nie jestem żeby dać tak się omamić,więc albo wszyscy dają linki do stron albo nikt a ten kto najbardziej tu krzyczy niech może lepiej zamilknie bo będzie jak w sejmie z posłem Wiplerem,

jak dla mnie ten cały temat jak i wypowiedz są troszkę chaotyczne ale jak tak to zrozumiałam
  
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 18 Styczeń 2015, 01:21   

Moniko: każdy ze specjalistów ma link do swojej strony i w tym nie widzę nic złego w końcu to oni w większości są trzonem tego forum i odpowiadają na pytania.

Ty wchodząc sporadycznie i nie czytając tematów możesz mieć odmienne zdanie lecz ne widzę powodów byś na mnie skupiała cały swój gniew a jak pewnych spraw nie rozumiesz to najpierw poczytaj, zapoznaj się z faktami a potem proszę się wypowiadaj.
 
Moreno 

Imię: Damian
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 206
Wysłany: 18 Styczeń 2015, 01:38   

monika napisał/a:
a ten kto najbardziej tu krzyczy niech może lepiej zamilknie bo będzie jak w sejmie z posłem Wiplerem,

Grozisz mi?
Ja nie krzyczę tu najwięcej. Wypraszam sobie takie stwierdzenia.
 
Barthos 
Husqvarna Online

Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 23
Skąd: Internet
Wysłany: 19 Styczeń 2015, 23:20   

Moreno napisał/a:
monika napisał/a:
a ten kto najbardziej tu krzyczy niech może lepiej zamilknie bo będzie jak w sejmie z posłem Wiplerem,

Grozisz mi?
Ja nie krzyczę tu najwięcej. Wypraszam sobie takie stwierdzenia.


uuuuuuuuuuu to tutaj biją za konstruktywną krytykę ? ojciec dyrektor i jego przydupasy całkiem wiodą prym na forum ? A. zawsze wasz swoje miejsce na ziemi :mrgreen: takie tam z 22 postami :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Bumbum 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 49
Wysłany: 20 Styczeń 2015, 07:04   

Barthos napisał/a:
Moreno napisał/a:
monika napisał/a:
a ten kto najbardziej tu krzyczy niech może lepiej zamilknie bo będzie jak w sejmie z posłem Wiplerem,

ojciec dyrektor i jego przydupasy całkiem wiodą prym na forum ?

To stwierdzenie wyszło Ci bezbłędnie :lol: :lol: :lol: , Zapamiętaj sobie jedno :mrgreen: mówiąc o kimś mówisz o sobie :lol: :lol:
  
 
monika 

Imię: monika
Pomogła: 1 raz
Wiek: 49
Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 121
Wysłany: 30 Styczeń 2015, 19:15   

troku napisał/a:
Moniko: każdy ze specjalistów ma link do swojej strony j.


Ależ nikt tu nie neguje swoich stron tylko strony z którymi dani użytkownicy tego forum współpracują czyli tzw.darmową reklamę


Moreno akurat do ciebie nie mam nic więc się stresuj
 
Yogi 

Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 4
Wysłany: 3 Luty 2015, 14:37   

Widze, że koledzy rządni władzy znaleźli sobie teraz forum kosiarkowe. Dajcie spokój i nie róbcie wstydu, w końcu wszyscy wywodzimy się z pilarz.net.pl Swoja drogą to dobrze że ten admin nie dal się Wam nabrać.
 
Bumbum 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 49
  Wysłany: 3 Luty 2015, 16:24   

Yogi napisał/a:
Widze, że koledzy rządni władzy znaleźli sobie teraz forum kosiarkowe. Dajcie spokój i nie róbcie wstydu, w końcu wszyscy wywodzimy się z pilarz.net.pl Swoja drogą to dobrze że ten admin nie dal się Wam nabrać.
Nie jesteś w temacie ...... koledzy założyli sobie własne forum ......... http://e-kosiarki.net/index.php , tylko dziwnym trafem nikt tam o władzy nikt nie mówi i nie to jest największym problemem. Zresztą po co ja Ci to mówię i tak tego nie ogarniesz.
 
Yogi 

Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 4
Wysłany: 3 Luty 2015, 20:04   

Taaa widziałem to, odwalacie jedną wielką ścieme. Tworzycie sobie temat, a potem sami sobie na niego odpowiadacie :-D Jedno pierwsze i prawdziwe forum pilarzy to http://www.pilarz.net.pl/index.php , a to wasze to takie kółko wzajemnej adoracji :lol:
 
Bumbum 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 49
Wysłany: 3 Luty 2015, 20:31   

Ściema nie ściema .......... kółko nie kółko , czas pokaże jak to będzie . Daruj sobie te wizyty i nie marnuj czasu na szukanie zaczepki ......
 
Yogi 

Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 4
Wysłany: 3 Luty 2015, 21:23   

nie szukam żadnej zaczepki. To twoja broszka Janusz, Darthvader, ludwiczek, Bumbum, o właśnie jakiego masz teraz nicka ? Tak żebym wiedział jak do Was zajrze?
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 3 Luty 2015, 21:45   

Lepiej nie zaglądaj, skoro jest to liche forum. Nie marnuj czasu - skup się nad tym , które jest dla Ciebie najlepsze :lol:
 
Bumbum 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 49
Wysłany: 4 Luty 2015, 06:57   

Yogi napisał/a:
nie szukam żadnej zaczepki. To twoja broszka Janusz, Darthvader, ludwiczek, Bumbum, o właśnie jakiego masz teraz nicka ? Tak żebym wiedział jak do Was zajrze?

Skoro jesteś tak ciekaw to obecny mój nick: pogromca lodziarzy
 
Yogi 

Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 4
Wysłany: 4 Luty 2015, 23:34   

Ja nie muszę się za siebie wstydzić, więc nie zmieniam nicka po 4 razy na każdym forum jak ty, ale kornik do ciebie idealnie pasuje :mrgreen:
 
Bumbum 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 49
Wysłany: 5 Luty 2015, 06:53   

Konstytucja RP gwarantuje mi pewne prawa ...... :lol: , zrób sobie rachunek własnego sumienia a potem
mów o wstydzie :idea: . Zakładasz tu konto , nie potrafisz napisać jednego sensownego posta aby komuś w czymś pomóc , jedyne co robisz to szukasz zaczepki ......... Co Ty sobą reprezentujesz ?
Co chcesz pokazać i udowodnić ?
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 5 Luty 2015, 07:50   

Bumbum , nie szkoda Ci czasu rozmawiać z takim trolem? Niech sobie pisze te szyderstwa i szuka swego bubu... :lol: Userzy sami ocenią jego wypociny.........
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum