Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosiarka elektryczna
Autor Wiadomość
ptak 

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2
Wysłany: 23 Kwiecień 2012, 20:39   Kosiarka elektryczna

witam,
Mam mały problem z wyborem kosiarki. Do koszenia mam ok 300m2, tak więc niewiele, więc wybór padł na kosiarkę elektryczną. Kto poleci dobą sprawdzoną kosiarkę, która nie rozleci się po jednym sezonie.
 
Dedal 
Dadal

Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 141
Wysłany: 23 Kwiecień 2012, 22:37   

Szukaj wśród znanych kosiarkowych producentów (Stiga, AL-Ko, Makita, Dolmar, Castel Garden ..... itp). Unikaj chińskich wynalazków i "nonejmów" z hipermarketów. Kupuj w specjalistycznych sklepach ze sprzętem tego typu. Pytaj się o dostępność do części i czy masz na miejscu serwis. Polecam kosiarki 1300-1500 W, o szerokości 37-40 cm i kosz 35-45L. Maja CastelGardem "Bingo" działa od nastu lat.
 
drzewko82 

Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 12
Wysłany: 23 Kwiecień 2012, 23:00   

ja przyznam że kosiłem podobny metraż przez 3 lata, kupiłem do tego kosiarkę no name, zapłaciłem całe 199zł... :|
Kosiarka ta miała być dla przejścia w porządną spalinówkę i tak trwało to 3 lata i kosi o dziwo do dziś... ;)
Miała kosz, więc zbierała trawę ale miała też minus: kosz co kawałek trzeba było wysypywać bo co chwile był pełny (30l)...
Nóż ma 30cm więc koszenie trwało długo, ale za to żadnych problemów nie było, przy czym to kosiarka elektryczna - na spalinówce nie poszedł bym tą drogą...

Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony przez drzewko82 23 Kwiecień 2012, 23:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
Agart 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 94
Wysłany: 24 Kwiecień 2012, 13:11   

Zobacz Solo 537:
http://www.solo.krakow.pl...duct&prod_id=11

Mój teść nie może się jej nachwalić :).
 
ptak 

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2
Wysłany: 24 Kwiecień 2012, 21:26   

czy ktoś może podzielić się opinia na temat następujących kosiarek:

1.AL-KO Comfort 40 E BRILL

2.AL-KO Kosiarka Classic 4.6 E

3.AL-KO Silver 46 E Comfort

Czy kosiarki Alko śą w miarę niezawodne?
Czy obudowy kosiarek z PP są trwale, czy lepiej wydać więcej i kupić kosiarkę z obudową metalową?
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum