Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Która z tych 2 kosiarek Leader vs NAC
Autor Wiadomość
migus11 

Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 3
Wysłany: 8 Maj 2015, 00:54   Która z tych 2 kosiarek Leader vs NAC

Witam, chciałbym kupić kosiarkę do max 1000 zł, ale znalazłem takie po 600 i w sumie też będą dobre i nie wiem czym się kierować przy wyborze. Kojarzy ktoś te firmy i może mi powiedzieć czy któraś z nich jest solidna?

http://allegro.pl/kosiark...5291956673.html
http://allegro.pl/kosiark...5333128638.html
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 8 Maj 2015, 08:25   

tak będą dobre dla serwisu serwis dobrze zarobi ;-) :mrgreen: :-D 8-)
 
migus11 

Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 3
Wysłany: 8 Maj 2015, 12:16   

To jaką polecacie jak najtańszą. Czytałem o Al-ko, Viking, Stiga - to dobre firmy, która najlepsza? Równie dobrze mogę kupić jakiś badziew i pożyje 10 lat, a firmowa 3x droższa się zepsuje po 3. Obecnie nawet nie wiem jak moja się nazywa ale podejrzewam, że jest jeszcze gorsza od tych nac czy leader i koszę nią już co najmniej 5 lat.
 
migus11 

Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 3
Wysłany: 8 Maj 2015, 13:18   

A Hecht?
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 9 Maj 2015, 10:48   

Z takim podejściem nie rozumiem po co zadajesz pytanie. jerzyk Tobie odpowiedział zgodnie ze swoim doświadczeniem, a Ty go poprawiasz i dalej pytasz.

hecht, Nac, Leader, husar i wszystkie te wynalazki są dobre, bo są tanie i to tyle.

Sam wymieniłeś porządne marki, to wiesz gdzie szukać. Jeśli czekasz aż ktoś przytaknie Ci zakup badziewia, idź do marketu, tam usłyszysz to co chcesz usłyszeć, że tanie jest dobre i trwałe.

Przemyśl zakup, poczytaj trochę więcej forum, tu są konkretne dyskusje i opisy dotyczące problemów z najtańszymi kosiarkami, rozpaczliwe pytania osób z nołnejmami o zakup częsci.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime - Mapa Forum